Mama poszła na spacer z maleńką córeczką. Stała się pośmiewiskiem całej okolicy, nie mieści się w głowie, co zrobiła

Mama poszła na spacer z maleńką córeczką. Stała się pośmiewiskiem całej okolicy, nie mieści się w głowie, co zrobiła Źródło: unsplash.com Marks of Mana

Młoda mama wyszła na krótki spacer ze swoją maleńką córeczką. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że zachowa się w taki sposób. Mówi o tym cała lokalna społeczność, kobieta szybko stała się pośmiewiskiem w ich oczach. Aż trudno uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. Informacje zwyczajnie odbierają mowę.

30-letni mama z Zabrza dopuściła się potwornego czynu, najwyraźniej zupełnie zapominając, że ma pod opieką małe dziecko, a co gorsza, własne dziecko. Niestety, konieczna była interwencja odpowiednich służb. Okoliczni mieszkańcy wciąż nie potrafią uwierzyć, że dobrze znana im od dawna sąsiadka zrobiła coś takiego. 

Nie mieści się w głowie. Mama wyszła z córeczką na spacer, zrobiła straszną rzecz

O nieprawdopodobnych zderzeniach z Zabrza w województwie śląskim informuje Fakt. Jak możemy się dowiedzieć, po ulicy Joliot-Curie spacerowała z wózkiem, a w nim 7-miesięczną dziewczynką, 30-letnia kobieta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zainteresowanie świadków wzbudziło podejrzane zachowanie młodej mamy. Kilka sekund później, jeszcze nim policja zjawiła się na miejscu, kobieta leżała obok wózka, jak się szybko okazało.. zupełnie pijana. Mieszkańcy natychmiast wezwali służby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Funkcjonariusze zastali na miejscu kobietę, która leżała obok wózka, w którym była jej 7-miesięczna córka. Okazało się, że matka dziewczynki była do tego stopnia pijana, że nie potrafiła utrzymać się na nogach - informują cytowani przez Fakt policjanci z Zabrza. Badanie alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w organizmie kobiety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uczniowie wrócą do szkół. Padły konkretne daty, niespodziewana decyzja rządu

2. Przełomowa decyzja ministra edukacji. Część uczniów może wrócić do szkół, znamy szczegóły

Niezbędna była natychmiastowa interwencja. Funkcjonariusze zajęli się 30-latką oraz niemowlęciem. Kobietę przewieziono na komendę, gdzie usłyszała zarzut narażenia na niebezpieczeństwo własnego dziecka, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dziewczynka natomiast trafiła pod opiekę rodziny zastępczej, a o jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny, który ma zostać poinformowany o całej sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Śląsk zostanie odcięty od reszty Polski? Polityk PiS "Rozważamy taki scenariusz"
  2. Adam Małysz i Apoloniusz Tajner pokłócili się w mediach. Poszło o pieniądze
  3. Jak zginęła Wanda Rutkiewicz? Wszyscy dookoła umierali, w końcu padło na nią
  4. Wszyscy myśleli, że 5-latek zmarł na Covid-19. Prawda wyszła na jaw po 11 dniach, słowa ojca wywołują ciarki
  5. Zapytali Szumowskiego o Górniak. Nie wytrzymał, szybko wypalił, co myśli na jej temat
  6. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Zaniemówiła widząc co przyniósł muzyk, popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News