Ostatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest przerażający, potem wydarzył się dramat

Ostatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest przerażający, potem wydarzył się dramat Źródło: .

Mama Madzi niedługo przed jej śmiercią dodała niepokojące zdjęcie z córką. Oczy każdego, kto zobaczył to zdjęcie, kieruje się tylko w jedno miejsce, namierzając dziwny szczegół. Krótko potem wydarzył się dramat.

Mama półrocznej Madzi pozbawiła ją życia w okrutny sposób. Widać było, że kobieta jest dobrą matką, opiekowała się dzieckiem, troszczyła i dodawała wiele zdjęć, na których pozowała z córką. Jedno z nich zapowiadało tragedię?

Mama Madzi pozbawiła ją życia i ukryła między liśćmi, przykryła też cegłami

Tragedią żyła cała Polska. 24 stycznia 2012 roku półroczna Madzia Waśniewska zniknęła. Jej mama usilnie twierdziła, że było to porwanie. Sama jednak doskonale znała całą prawdę. Wiedziała, jak potraktowała dziecko, wiedziała, że dziewczynka nie żyje, wiedziała też, gdzie i jak ukryła zwłoki. Przed kamerą doskonale odgrywała rolę mamy, której ktoś niespodziewanie odebrał skarb.

Jednak mimo tego, że zgrywała idealną mamę, tak naprawdę miała dość siedzenia z dzieckiem w domu. Według śledczych mogło też denerwować ją to, że Madzia jest oczkiem w głowie swojego taty. Czy była to więc okrutna zemsta, która zmieniła się w rodzinny dramat? Kiedy okazało się, że dziecko jest ukryte martwe, niedaleko domu, Katarzyna Waśniewska powiedziała, że bała się przyznać, że Madzia upadła i nie dała rady jej uratować. Badania wykazały, że dusiła ją przez ok. 5 min prawdopodobnie poduszką, a potem rzuciła o ziemię.

Na zdjęciu w oczy rzuca się tylko jedna rzecz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie zdjęcie Katarzyny Waśniewskiej z małą Madzią dla wielu jest mocno przerażające. Widać na nim, jak mama trzyma dziecko opierając je o lewe ramię. Każdego niepokoi jednak jej uśmiech. Wyraz jej twarzy jest jak z horroru - tak, jakby sama już wiedziała, co planuje. Że chciałaby zabić dziecko, aby w końcu być wolną, aby jej plan z ukartowanym porwaniem wypalił. Czy już wtedy wiedziała i planowała w najmniejszych szczegółach jak pozbawi Madzię oddechu?

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości z zagranicy. Złamał warunki kwarantanny, nie mieli dla niego litości, nie żyje
2. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne

2 lutego 2012 roku Katarzyna Waśniewska pękła przez Krzysztofem Rutkowskim i przyznała, gdzie ukryła dziecko. Jednak do samego końca, nawet przed sądem zeznawała, że Madzia wymsknęła jej się z rąk, z kocyka i uderzyła główką w próg.

Fot. archiwum prywatne

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. ZUS zakończył wysyłkę ważnych informacji. Lepiej jak najszybciej otworzyć list
  3. Siniaki, krwiaki, połamane kości i nieleczone choroby. Wyniki oględzin ciała Violetty Villas przerażają, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  5. Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała jedną rzecz latami. Prawda wyszła dopiero po latach od jego śmierci

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News