Kolejny wybuch w domu wielorodzinnym. Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować mamy, na miejscu trwa akcja służb

Kolejny wybuch w domu wielorodzinnym. Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować mamy, na miejscu trwa akcja służb Źródło: pikio.pl

Mama nie przeżyła, a jej córka została ranna. Tak przykre wiadomości nadbiegają od strażaków pracujących w miejscu eksplozji w domu wielorodzinnym przy ul. Sycowskiej w Dziadowej Kłodzie. Mimo reanimacji 45-letnia kobieta zmarła. Na miejscu wciąż pracują służby, które już ustaliły przyczyny tragedii.

Mama z córką zostały wyniesione z płonącego domu w Dziadowej Kłodzie. Około godziny 19 w małej, podwrocławskiej miejscowości doszło do eksplozji, która doprowadziła do śmierci starszej z kobiet. Młodsza znajduje się pod czujnym okiem lekarzy, którzy monitorują jej stan. Ta informacja zmroziła krew wszystkich mieszkańców małej miejscowości.

Mama nie żyje, a córka walczy o życie. Dramatyczne sceny z Dziadowej Kłody

Do opisywanych zdarzeń doszło około godziny 19. Na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wielkiej eksplozji w jednym z mieszkań w domu zamieszkiwanym przez 8 rodzin. Na miejsce dramatu przyjechały dwa zastępy JRG Syców, trzy jednostki OSP Dziadowa Kłoda, jeden zastęp OSP z Gołębic oraz karetki pogotowia z Sycowa i Namysłowa.

Kiedy mieszkanki były wyprowadzane z domu, obie jeszcze żyły. 45-letnia kobieta i jej 14-letnia córka zostały przetransportowane do szpitala za pomocą helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W trakcie reanimacji mama dziewczynki zmarła, a córka została przekazana w ręce medyków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiemy, co mogło być przyczyną tragedii

Według zeznań strażaków pracujących na miejscu tej niewyobrażalnej tragedii, za pojawienie się ognia i wybuch odpowiedzialna była eksplozja starego pieca grzewczego. Na miejscu wciąż pracują strażacy, policja i służby, a mieszkańcy budynku i sąsiednich domostw zostali ewakuowani.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

O ile najbardziej prawdopodobną przyczyną jest awaria pieca, o tyle policja nie może wykluczyć także innych czynników mogących być odpowiedzialnych za tragedię. Kiedy budynek zostanie zabezpieczony, zacznie się śledztwo mające na celu ustalić co takiego zdarzyło się w domu wielorodzinnym przy ulicy Sycowskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News