Nie udało jej się otruć synów, więc zrobiła coś o wiele gorszego. Mama i tata z piekła rodem okazali się rodzeństwem, tragiczna historia

Nie udało jej się otruć synów, więc zrobiła coś o wiele gorszego. Mama i tata z piekła rodem okazali się rodzeństwem, tragiczna historia Źródło: materiały policyjne

Mama wraz ze swoim bratem doczekała się szóstki dzieci. W rodzinie zaczęły się poważne kłopoty, które zmusiły ich do pozbycia się potomstwa. Byli ze sobą zgodni i twierdzili, że to doskonały pomysł.

Mama bezwzględnie próbowała różnych metod pozbycia się dzieci. Kiedy trucizna nie działała, faszerowanie lekami zawiodło, szukała innych sposobów. Doprowadziła do prawdziwej gehenny najmłodszych.

Mama wraz ze swoim bratem postanowiła zabić dzieci

Rodzinna tragedia skończyła się śmiercią dwójki niewinnych dzieci. Mama i tata jeszcze długo nie wyjdą z więzienia za to, co zrobili. Wspólnie zamordowali dwóch synów oraz dokonali próby zabicia czworga innych swoich dzieci. Znajdowali się w kazirodczym związku, a w ich rodzinie co chwila wychodziły na jaw kontrowersyjne zdarzenia.

Sarah Barrass i jej przyrodni brat Brandon Machin doczekali się szóstki dzieci. Miały im zostać odebrane, dlatego zdecydowali się je zabić, zamiast oddać obcym ludziom na wychowanie. 25 maja dwoje chłopców w wieku 13 i 14 lat zostało znalezionych martwych na swoich piętrowych łóżkach w domu w Sheffield. Zostali uduszeni gołymi rękami przez rodziców, a na koniec założono im na głowy worki na śmieci by mieć pewność, że na pewno tego nie przeżyją. Pozostałe dzieci również miały zostać zabite, lecz w inny sposób. Najpierw próbowali je otruć, lecz nie zdało to egzaminu.

Jedno z nich dusiło dzieci, drugie zaczęło topić pozostałe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozostałe dzieci zostały odurzone narkotykami i miały zostać utopione. Jedno z rodziców trzymało pod wodą małego chłopca, podczas gdy drugi dusił nastolatków. Potem syn pary wszystko wyznał policji. Kiedy pomoc przyjechała na miejsce, jedno z dzieci rzuciło się do samochodów i krzyczało, że mama zabija Tristana. Policjantom udało się uratować czwórkę dzieci pary i oddać je pracownikom socjalnym pod opiekę. Jedno z nich powiedziało, że boi się, że również zostanie zabójcą kiedy dorośnie oraz że rodzice powinni spędzić w więzieniu minimum 300 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Waldemar Goszcz zginął tragicznie 16 lat temu. Osierocił 6-letnią córkę, dziś to piękna kobieta
2. Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz

Okazało się również, że mama i tata pochodzą z dysfunkcyjnej rodziny. 39-letni ojciec był pod opieką kuratora już w wieku 14 lat. W tak młodym wieku utrzymywał kontakty seksualne ze swoją przyrodnią siostrą, która w przyszłości stała się matką zabitych dzieci. Mężczyzna był też oskarżany o napaści seksualne na swoje pociechy, dlatego miały zostać im odebrane. Para została skazana oczywiście na dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Kolejne problemy dyrektorki zoo w Poznaniu. Otrzymała absurdalny zarzut karny
  3. Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc
  4. Najlepszy bigos na święta. Przepis Kuronia zdradza sekrety idealnego dania i wydobywa smak, którego nie da się zapomnieć
  5. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News