Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem

Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem Źródło: screen/daily mail

Mama przeżyła prawdziwy koszmar, gdy seryjny przestępca seksualny porwał ją i związał, a następnie zaczął gwałcić jej dzieci. To jednak niejedyny czyn tego zwyrodnialca.

Mama została porwana razem ze swoimi dziećmi. Gwałciciel nie tylko porwał je, ale w wyjątkowo obrzydliwy sposób wykorzystał. W jednym pokoju zostawił związaną kobietę, a w drugim zgwałcił jej dzieci. Matka wszystko słyszała. To jednak jedynie część zbrodni, jakich się dopuścił.

Seryjny gwałciciel przez ponad tydzień porywał i gwałcił kobiety

Ostatnio w Anglii zrobiło się głośno o sprawie Josepha McCanna. 34-latek został w końcu złapany przez policję i usłyszał bardzo poważne oskarżenia. Postawiono mu 37 zarzutów, w tym gwałt na dzieciach poniżej 13 roku życia, a także o inne ataki seksualne, a także porwania. Jego ofiary były w przedziale wiekowym 11-71 lat.

Do pierwszego zarzuconego mu gwałtu doszło 21 kwietnia. Wtedy też McCann miał porwać 21-latkę i ją zgwałcić. 4 dni później doszło do kolejnej zbrodni. Po północy 34-latek krążył po mieście, porwał 25-letnią kobietę i ją zgwałcił. Później, dalej trzymając ofiarę w aucie, krążył po mieście, w poszukiwaniu kolejnych celów. Gdy natrafił na dwie siostry, również spróbował je porwać do auta, ale młodsza z nich, 18-latka uciekła i powiadomiła matkę o zajściu. 21-latka razem ze zgwałconą 25-latką ostatecznie wymknęły się sprawcy.

Mama przeżyła koszmar, zgwałcono jej dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

5 maja Joseph McCann porwał 30-letnią kobietę, razem z dwójką jej dzieci, 17-letnią córką i 11-letnim synem. Zwyrodnialec związał matkę, po czym w pokoju obok gwałcił jej dzieci. Następnie porwał 71-letnią staruszkę, którą również wykorzystał. W czasie, kiedy dalej więził seniorkę, napastował seksualnie 13-latkę. Kiedy najstarsza jego ofiara wieczorem uciekła, zaczął szukać kolejnych. Trafił na dwie 14-latki, które również porwał. Na szczęście rozbił się samochodem, wtedy nastolatki zbiegły.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny muzyk zapłodnił nieletnią dziewczynę. Potem zmusił ją do aborcji. Po latach prawda wyszła na jaw
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

6 maja w końcu udało się zatrzymać gwałciciela. Sprawca został aresztowany i szybko postawiono mu zarzuty, do których się nie przyznał. Schwytano go dzięki nagraniom z monitoringu, na których widać było jego auto i trasę, którą przemierzył z porwanymi kobietami. Sprawa sądowa wciąż jest w toku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 zł
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: The Guardian

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News