Mama na siłę podłączyła żonę syna do wykrywacza kłamstw. Wyniki doprowadziły ją do szału

Mama na siłę podłączyła żonę syna do wykrywacza kłamstw. Wyniki doprowadziły ją do szału Źródło: Unsplash/Francesco Corbisiero

Mama zrobiła to, co chciała. Chociaż synowa protestowała, to na silę została podłączona do wykrywacza kłamstw. rezultaty badania doprowadziły kobietę do szału. Nie mogła się pogodzić z tym, co pokazały wyniki.

Mama nie polubiła swojej synowej podczas pierwszego spotkania. Kobieta nie tyle nie przypadła jej do gustu, czy wydawała się nieodpowiednia dla jej syna - mama jej najzwyczajniej w świecie nie polubiła i nie chciała mieć jej w swojej rodzinie. Uparła się, że zrobi wszystko, by jej syn nie był z nią szczęśliwy. 

Wpadała na pomysł, żeby podłączyć swoją synową do wykrywacza kłamstw, który miał ją ostatecznie pogrążyć. Kobieta nie chciała się zgodzić na badanie wariografem, ale matka nie ustępowała ani na chwilę.

Mama nie pokochała swojej synowej

Od początku znajomości syna z tą kobietą matka miała problem. Ta dziewczyna nie pasowała jej zupełnie. Była przekonana nawet, że jest niewierna i zdradza jej ukochanego syna z innymi mężczyznami. Tak bardzo chciała udowodnić kłamstwo przyszłej synowej, że postanowiła podłączyć ją pod wykrywacz kłamstw. 

- Jedynym sposobem na to, abym mogła zacząć nawiązywać relację z Codie i Nathanem jest test wariografem, żeby Codie mogła mi udowodnić, że nie zdradza mojego syna. Nie chcę, żeby on był w takiej relacji. Codie musi się zgodzić na badanie wariografem, a jeśli odmówi, będę wiedziała, że kłamie - stwierdziła matka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta ostatecznie zgodziła się na badanie. Chciała, żeby mama dała jej w końcu spokój. Pragnęła zacząć żyć normalnie w rodzinnym gronie, gdzie nie jest podejrzewana o zdradę męża. Badanie składało się z trzech pytań. Matka chciała wiedzieć czy postawiła ukochanemu ultimatum albo córka albo matka, czy kiedykolwiek oskarżała matkę o próbę odebrania ich córki i najważniejsze: czy synowa kiedykolwiek zdradziła swojego męża.

Odpowiedzi okazały się zaskakujące tylko dla mamy. Jej synowa była uczciwą kobietą, która nigdy nie zdradziła swojego męża, ani nie stawiała mu żadnego ultimatum, a także nigdy nie oskarżyła teściowej o próbę odebrania dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Kobieta była w szoku. Niestety badania i ich rezultaty niczego nie zmieniły w ich rodzinie. 

- Nienawidzę jej, po prostu jej nienawidzę. A uczono mnie, żeby nie mówić, że kogoś nienawidzę tylko wtedy, kiedy naprawdę tak czuję - mówi mama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: popularne 

Następny artykuł