Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu

Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu Źródło: Facebook

Mama po urodzeniu trzeciego dziecka chciała mieć kolejną pociechę. Lekarze nie dawali jej dużych szans, ale ona mimo to zdecydowała się na leczenie. Kiedy w końcu zaszła w ciążę, okazało się, że lekarz popełnił fatalny błąd.

Mama trójki dzieci wraz z mężem postanowili, że będą się starali o czwartego malucha. Od samego początku starania nie przynosiły efektów. Już poprzednie pociechy poczęte zostały dzięki metodzie in vitro, gdyż tradycyjne starania nie przynosiły efektów. W końcu jednak się udało, lekarz jednak miał dla nich niewiarygodną wiadomość. 

Mama chciała mieć kolejne dziecko. Walczyła o to przez 10 lat

Organizm Carolyn z USA po trzech ciążach cały czas odrzucał zarodki. Starali się o kolejnego potomka przez 10 lat. Przeszli przez prawdziwe piekło, wliczając w to nieudane próby zapłodnienia, jak i utracone ciąże. Po całej dekadzie walki w końcu kobieta zaszła w ciążę. Termin porodu był coraz bliżej, gdy nagle dostali telefon od lekarza.

Specjalista przekazał telefonicznie, że doszło do tragicznej pomyłki. Zarodki Carolyn były pomylone z innymi i kobieta nosiła w brzuchu nie swoje dziecko. Jej zarodki trafiły do innej kobiety, ale w tym przypadku nie doszło do zapłodnienia. Mama stanęła przed niezwykle trudnym dylematem - nie wiedziała, czy powinna oddać dziecko biologicznym rodzicom.

Mama stanęła przed najtrudniejszą decyzją w życiu

- Doznaliśmy szoku, potem nadeszły dylematy. To było trudne, ale uważamy, że podjęliśmy właściwe decyzje - przyznała kobieta wraz z mężem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz powiedział, że to była dla niej ostatnia szansa na zajście w ciążę W końcu Carolyn podjęła odważną decyzję i po porodzie oddała dziecko jej biologicznym rodzicom. Chłopiec narodził się cztery tygodnie przed planowanym terminem, poprzez cesarskie cięcie. Z kobietą, która go urodziła, był zaledwie przez 30 minut, potem trafił do swoich rodziców.

- On jest ich synem, ale zawsze będzie moim dzieckiem - przyznała Carolyn.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Już jutro zobaczycie bardzo złowieszczy Księżyc. Wszystkiemu winne rzadkie zjawisko

Historia skończyła się szczęśliwie, bo jakiś czas później zdecydowano, żeby za amerykankę urodziła matka zastępcza. Dzięki temu Carolyn i jej mąż Sean stali się szczęśliwymi rodzicami bliźniaków. To jednak nie koniec tej historii. Kilka lat później kobieta niespodziewanie zaszła w ciążę w wieku 45 lat. Choć sama nie mogła w to uwierzyć, udało jej się urodzić zdrowego chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

Źródło: Webniusy

Następny artykuł