Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara Źródło: Unsplash/Sharon Garcia

Mama powiadomiła policję o zdarzeniu, które zupełnie ją oburzyło. Jej 2-letnie dziecko zostało pobite na placu zabaw. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Sęk w tym, że napastnikiem, który pobił jej synka, także był 2-latek.

Mama była zupełnie zdruzgotana. Jej 2-letnie dziecko, a także jego 3-letni brat, zostali brutalnie pobici na placu zabaw. Matka nie chciała tego tak zostawić. Chciała, aby "sprawiedliwości stało się zadość". Zadzwoniła więc po policję, która przyjechała wkrótce na miejsce zdarzenia. Co zrobili policjanci? Z pewnością ledwo powstrzymali się od śmiechu, gdy dowiedzieli się, że napastnikiem także był 2-latek.

Mama powiadomiła policję o pobiciu jej 2-letniego dziecka. Zostało pobite przez swojego rówieśnika

Sytuacja, o której poinformował Fakt, miała miejsce w Zakopanem. Tamtejszy komisariat policji otrzymał wezwanie do dość nietypowej sytuacji. Wyraźnie poddenerwowana matka poinformowała aspiranta, że jej 2-letnie dziecko zostało pobite. Policjant był przekonany, że matka wie co robi, wzywając policję. Najprawdopodobniej przyjął, że napastnikiem był ktoś dorosły, kogo można aresztować.

Na miejsce przybył patrol policji, który chciał przesłuchać matkę i jej dwoje pokrzywdzonych dzieci. Niestety, dzieci oddaliły się razem z mamą, więc do żadnej interwencji ostatecznie nie doszło. W każdym razie najprawdopodobniej i tak nie doszłoby do niej nawet wtedy, gdy matka zostałaby na miejscu razem z 2-latkiem i 3-latkiem. Napastnik, który zaatakował braci, także miał 2-latka. W tej sytuacji policjanci co najwyżej mogli pouczyć dzieci, choć internauci śmieją się, że pouczenia wymagała matka, która powinna była zapanować nad dwulatkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

 - Po co ona wezwała policję? Co niby policja miała w tej sytuacji zrobić? Przecież do zupełnie niedorzeczne zachowanie - uważa jeden z internautów.

Trzeba przyznać, że kobieta najprawdopodobniej nie przemyślała dobrze tego, co robi, gdy łączyła się z komisariatem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

Źródło: Popularne

Następny artykuł