Na jaw wyszły wyrywające z butów informacje nt. rodziców Dawidka. Dziennikarze dotarli do prawdy

Na jaw wyszły wyrywające z butów informacje nt. rodziców Dawidka. Dziennikarze dotarli do prawdy Źródło: .

Mama i tata Dawida są ostatnio w centrum zainteresowania całej Polski. Wszyscy mają nadzieję, że już niedługo uda się odnaleźć chłopca. Jak na razie do mediów trafiają coraz bardziej niepokojące doniesienia o rodzinie. Dziennikarze kolejny raz odkryli sekret związany ze sprawą.

Mama zaginionego Dawida cały czas wierzy, że cała sprawa zakończy się powodzeniem. Służby robią, co w ich mocy, aby jak najszybciej zlokalizować dziecko. Sprawa cały czas jest dla nich priorytetem, a Polacy w napięciu oczekują jakichkolwiek nowych wiadomości. To, co ustalili dziennikarze tym razem sprawi, że będą w niemałym szoku.

Nowe ustalenia w sprawie Dawida. Co ukrywała jego mama i tata?

Sprawa zaginięcia Dawida jest bardzo ważna dla wszystkich, którzy poznali szokujące kulisy jego zniknięcia. Od tej chwili na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące informacje na temat rodziny. Okazuje się, że wcale nie układało się między nimi najlepiej. Podobno ojciec i mama chłopca ciągle się kłócili. Wiadomo już, jaki mógł być powód. To wyjątkowe szokujące doniesienia, które mogą rzucić na sprawę zupełnie nowe światło.

Dziennikarzom udało się ustalić, że tata Dawidka miał ogromne problemy finansowe, a do tego mógł być uzależniony od hazardu. Być może jego zła sytuacja materialna sprawiła, że przestał racjonalnie postrzegać własną sytuację i dlatego popełnił samobójstwo. Jest szansa, że dzięki tym informacjom policjantom uda się dotrzeć do osób, które mogły wiedzieć coś o zamiarach mężczyzny lub znają jakieś szczegóły dotyczące jego sytuacji. Bardzo możliwe, że to wniesie do sprawy wiele istotnych informacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy mają nadzieję, że Dawidek wróci do domu cały i zdrowy

Niedawno ujawniono przerażającego SMS-a, jakiego dostała mama chłopca od swojego męża. Mężczyzna miał napisać, że ta "już nie zobaczy syna". Niepokojąca treść brzmi, jakby ojciec mógł posiadać jakieś informacje o dziecku, jednak mimo to wszyscy starają się zachować optymizm i wierzą, że Dawidek już wkrótce odnajdzie się cały i zdrowy.

Policja jednocześnie apeluje do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionego malucha. Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje, które mogą pomóc w ustaleniu, gdzie przebywa dziecko lub co się z nim stało, proszone są o zgłoszenie się na najbliższy komisariat policji w celu złożenia zeznań.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominika Gwit pojechała na drugi koniec Polski. Nie uwierzycie kogo postanowiła odwiedzić. Tysiące Polaków nie będzie w stanie się po tym pozbierać 
  2. Michał Wiśniewski OSZALAŁ! To, co powiedział przed tysiącami widzów do Dominiki Tajner po prostu nie mieści się w głowie! Fanom opadły szczęki
  3. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  4. Nowe zaskakujące doniesienia. Chodzi o żony Michała Wiśniewskiego i jego córkę
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News