Dziecko urodziło się zbyt małe, żeby przeżyć. Kiedy mama wzięła je na ręce, wydarzyła się niebywała rzecz

Dziecko urodziło się zbyt małe, żeby przeżyć. Kiedy mama wzięła je na ręce, wydarzyła się niebywała rzecz Źródło: youtube The Fabulous Bakkers

Mama długo czekała na to, by wziąć swoje dziecko po raz pierwszy w ramiona. Jej córeczka urodziła się zbyt mała, żeby mogła przeżyć. Jednak, kiedy mama wzięła ją na ręce, wydarzyło się coś niebywałego.

Mama była przygotowana przez lekarzy, że jej córka pojawi się na świecie wcześniej, niż wszyscy przewidywali. Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że przez wiele dni będzie musiała czekać, aż lekarze pozwolą jej wziąć maleństwo po raz pierwszy na ręce. Kiedy doszło do tej długo wyczekiwanej chwili, stało się coś, w co niezwykle ciężko uwierzyć. 

Mama urodziła córkę, która była zbyt mała, by przeżyć

Angela i Michael Bakker dowiedzieli się, że niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko i już nie mogli się doczekać, kiedy pierwszy raz wezmą maleństwo na ręce. Niestety, już w czasie ciąży okazało się, że rozwiązanie przyjdzie dużo wcześniej, niż zakładali. Córka pary pojawiła się na świecie 15 tygodni przed zakładanym terminem. 

Kiedy dziewczynka przyszła na świat, ważyła niewiele mniej niż pół kilograma. Po porodzie lekarze natychmiast umieścili dziecko w inkubatorze. Córka miała niewielkie szanse na to, by przeżyć, a świeżo upieczona mama nie miała okazji nawet wziąć dziecka na ręce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Minęły dwa tygodnie. Mama po raz pierwszy może dotknąć swojego dziecka

Dopiero po dwóch tygodniach od urodzenia się Naomi, mama mogła wziąć ją w ramiona. Przy tym najważniejszym momencie uczestniczył cały personel lekarski - wszyscy chcieli uniknąć sytuacji, że stan dziecka zmieni się diametralnie i maleńka dziewczynka umrze.

Na szczęście kontakt dziecka ze skórą mamy sprawił, że dziewczynka wyraźnie się uspokoiła, a jej czynności życiowe uległy znacznej poprawie. Od tej chwili lekarze pozwalali rodzicom na trzymanie dziecka przy swojej skórze, co przyspieszyło prawidłowy rozwój dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wprowadzono drugi stopień zagrożenia. Obawy są bardzo realne, BPM wydało ostrzeżenie dla Polaków
2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

Mama i tata byli świadkami prawdziwego cudu. Od kiedy mogli dotykać swoją córkę, jej stan poprawił się na tyle, że zniknęło zagrożenie śmierci. Dziś Naomi rozwija się prawidłowo i nic nie zagraża jej życiu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Ulubiony napój większości Polaków ma fatalny wpływ na organizm. Działa prawie jak trucizna, lepiej go nie pić
  4. Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali
  5. Natalia Kukulska pokazała intymne zdjęcie z córką. Ciężko opanować łzy
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News