Pochwalił się mamie wynikiem egzaminu, wyszedł z domu i się zabił. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami

Pochwalił się mamie wynikiem egzaminu, wyszedł z domu i się zabił. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Źródło: Unsplash / Kat J

Mama usłyszała od syna o dobrym wyniku z egzaminu ośmioklasisty. Jednak problemy były większe, niż można było przewidzieć. Doszło do tragedii.

Mama Wiktora od dłuższego czasu przeżywała prześladowania, z jakimi jej syn zmagał się w szkole. Problemem dla rówieśników okazało się to, że nie jest on taki sam jak oni. Dwa lata przed tragicznymi wydarzeniami Wiktor miał jeszcze na imię Wiktoria. Wyróżniała się wrażliwością, artystyczną duszą i chętniej zaglądała do książek niż na snapchata. 

Bezwzględni oprawcy

Oprawcy często upatrują sobie ofiary wśród osób wrażliwych i słabszych. W związku z tym stała się ona łatwym celem do wyszydzania i poniżania. Mama o tym wiedziała, jednak córka zapewniała ją, że da sobie radę. Jednak koniec roku szkolnego był równoznaczny z koniecznością udania się na oddział psychiatrii w Józefowie. Na oddział trafiały dzieci po próbach samobójczych. Okropne warunki, jedno łóżko na kilku pacjentów, ściany i pościel ubrudzone krwią okaleczających się poprzedników nie wróżyły dobrze. Wiktoria została wypisana po czterech dniach i została skierowana na psychoterapię poza oddziałem. 

W listopadzie 2018 roku Wiktoria oznajmiła mamie, że chce zmienić płeć. Po zakupie męskich ubrań i zmianie fryzury stała się Wiktorem. Nie zostało to dobrze odebrane przez rówieśników i nauczycieli, którzy dalej posługiwali się jego żeńskim imieniem. Spowodowało to konieczność podjęcia kolejnej terapii - diagnozą była depresja. Nawet lekarz nie był w stanie powstrzymać się od uwag dotyczących zmiany płci, tym samym nie uznając wyboru Wiktora. Po późniejszym podważeniu diagnozy otrzymywał mocne leki na schizofrenię. W szpitalu Wiktora ponownie nazywano Wiktorią na co uwagę zwracała pielęgniarkom również jego mama. Po wypisaniu ze szpitala i chwilowej poprawie Wiktor ponownie musiał trafić na obserwacje. Jednak placówki były tak przepełnione, że nikt nie mógł go przyjąć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

Po egzaminie ośmioklasisty mama mogła być dumna ze swojego syna Wiktora. Otrzymała wiadomość SMS, że egzamin powinien być zaliczony na blisko sto procent. Dziewięćdziesiąt osiem procent jest fantastycznym wynikiem. Mama Wiktora nie spodziewała się jednak, że od razu po przekazaniu tej informacji jej syn udał się na stację metra by popełnić samobójstwo i zakończyć swoje życie pod kołami pociągu. 

Brutalne drwiny rówieśników, brak adekwatnej pomocy ze strony nauczycieli oraz służby zdrowia przyniosły tragiczny w skutkach finał, który wstrząsnął mieszkańcami Warszawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Młoda mama myślała, że cierpi na hemoroidy. Kiedy w końcu poszła do lekarza, usłyszała porażającą diagnozę
  4. Dopiero po śmierci Hołdys zdecydował się ujawnić prawdę o Lipce. Nikt nie wiedział, co razem zrobili
  5. Mężczyzna prosto z namiętnych igraszek trafił na SOR. Nawet lekarze złapali się za głowy

Źródło: Wiadomości Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News