Młoda mama myślała, że cierpi na hemoroidy. Kiedy w końcu poszła do lekarza, usłyszała porażającą diagnozę

Młoda mama myślała, że cierpi na hemoroidy. Kiedy w końcu poszła do lekarza, usłyszała porażającą diagnozę Źródło: pixabay/Parentingupstream

Młoda mama była wręcz pewna, że cierpi na hemoroidy. Początkowe leczenie odwlekała w czasie, ale gdy w końcu udała się do lekarza i poznała diagnozę, zamarła. Nie mogła uwierzyć w słowa specjalisty.

Pewna mama nie miała zbyt wiele czasu ani chęci na odwiedzanie kolejnych gabinetów lekarskich, gdy pojawiły się u niej podejrzane dolegliwości. Początkowo, jak uważała, sama rozpoznała u siebie chorobę, a snując, że są to hemoroidy uznała, że nie musi spieszyć się z wizytą u specjalisty. Tymczasem prawda o jej zdrowiu okazała się porażająca. 

Młoda mama myślała, że cierpi na hemoroidy. Diagnoza była jednak zupełnie inna i o wiele bardziej druzgocząca

35-letnia Carly Masic to szczęśliwa, ale zabiegana mama trójki dzieci. Chyba każda kobieta, która doczekała się już własnego potomstwa zgodzi się, że w szczególności przy kilkuletnich pociechach trudno o wygospodarowanie choć chwili dla siebie. Mowa oczywiście nie tylko o kilku minutach wytchnienia, ale chociażby samotnym wyjściu na zakupy czy do lekarza - z dziećmi nawet krótka wyprawa może być niezłą "przygodą". Dlatego właśnie, gdy Carly zauważyła w swoim stolcu krew nie udała się do specjalisty po poradę, a sama założyła, że cierpi na hemoroidy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W końcu 35-latka postanowiła odwiedzić gabinet lekarski, gdzie usłyszała, że najprawdopodobniej nie są to hemoroidy, a coś o wiele poważniejszego. Choć już te słowa powinny wzbudzić jej niepokój, Carly z dalszą diagnostyką i kolejną wizytą zwlekała kilka lat. Minęło wiele czasu zanim ponownie udała się do lekarza, gdzie usłyszała możliwie najgorszą diagnozę - nowotwór, a dokładniej rak jelita grubego w czwartym stadium.

Niestety, gdy podjęto leczenie wyszło na jaw, że pojawiły się również przerzuty do płuc i wątroby. Minął rok, 35-latka była już po kilku seriach chemioterapii oraz resekcji jelita grubego, jednak w jej jamie brzusznej pojawiły się kolejne guzy. Przez co jej los stoi pod coraz większym znakiem zapytania. Kobieta nie poddaje się i nie traci uśmiechu nawet na moment. Każdego dnia wytrwale walczy i wierzy, że dla samej siebie i dla dzieci uda jej się zwyciężyć z chorobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]

2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Carly nie jest łatwo, jednak wsparcie najbliższych daje jej mnóstwo motywacji do działania. Jej przyjaciółka regularnie udostępnia zdjęcia uśmiechniętej od ucha do ucha Masic w sieci, by nagłośnić jej historię i pokazać, że mimo problemów zdrowotnych można cieszyć się z życia. Ponadto zwraca uwagę na to, aby nie odkładać żadnych badań na później. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Dziewczyna obsługiwała bogatych gości w restauracji. Gdy wyszli, popatrzyła na rachunek i ją zamurowało
  4. Jedna upoiła Gessler, druga ją upokorzyła. Afera, podrzucili Magdzie mikrofon i wszystko ujawniła
  5. Nadchodzą anomalie, wydano alerty dla połowy Polski. Zmiany będą ogromne

Źródło: ofeminin

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News