Tragiczne wieści z domu Wojciecha Malajkata. Zbyt wczesna śmierć

Tragiczne wieści z domu Wojciecha Malajkata. Zbyt wczesna śmierć Źródło: Pixabay

Mama Wojciecha Malajkata zmarła. Artysta pogrążył się w żałobie, w której wspierają go także studenci Akademii Teatralnej. W sieci opublikowano już napisany przez nich nekrolog.

Mama Wojciecha Malajkata odeszła pięć lat po ojcu artysty. Popularny aktor nigdy nie ukrywał, że był blisko związany z ukochanymi rodzicami. W wyjątkowy sposób podkreślał to po odejściu taty.

- Od ojca nauczyłem się pragmatycznego podejścia do życia i punktualności. Nie twierdzę, że mama jest niepunktualna, ale ojciec był niezwykle precyzyjny. Oboje uczyli mnie, co jest dobre, a co nie, ale przede wszystkim, że fajnie jest po prostu żyć. Przypadkowo zostałem aktorem, to nie był mój cel w życiu - wyznał Malajkat w wywiadzie dla "Pani".

Mama Wojciecha Malajkata nie żyje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety rodzina artysty musiała przyjąć kolejny cios. O śmierci matki Malajkata fani dowiedzieli się z nekrologu, opublikowanego przez jego studentów. Aktorscy wychowankowie gwiazdora starają się być z nim w tych bardzo trudnych, bolesnych chwilach.

Studenci wspierają artystę w trudnych chwilach

Dzisiaj grzeje: 1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
2. Wyszło na jaw dopiero po śmierci Lipko. Niewyobrażalne

- "Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej..." Szczere wyrazy współczucia dla Jego Magnificencji Wojciecha Malajkata, rektora Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie z powodu śmierci mamy. Wspieramy Pana Rektora w zniesieniu bólu, który tylko czas może złagodzić. Pedagodzy, studenci oraz pracownicy Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i Filii w Białymstoku - czytamy w opublikowanym w sieci nekrologu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Opublikowano nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Sceny mrożą krew w żyłach (WIDEO)
  3. Co się stało z Urbańskim? Wygląda tragicznie, porażająca zmiana wyglądu gwiazdora
  4. Na zdjęciu zakamuflowało się 6 żołnierzy. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie znaleźć wszystkich, reszta poddaje się po 5 minutach szukania
  5. Pan młody odkrył zdradę żony tuż przed ślubem. Z zemstą poczekał do wesela, wtedy puścił nagranie z ukrytej kamery

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News