Strasznie przykry widok grobu małej Madzi. Płakać się chce, gdy się patrzy

Strasznie przykry widok grobu małej Madzi. Płakać się chce, gdy się patrzy Źródło: Eastnews

Mama małej Madzi odsiaduje obecnie karę 25 lat pozbawienia wolności za jej zabicie. Grobem dziewczynki w tym czasie opiekują się bliscy oraz ludzie, których poruszyła dramatyczna sprawa. Dziś dziecko miałoby już prawie 9 lat.

Mama małej Madzi została skazana w 2013 roku i od tamtej pory przebywa w zakładzie karnym. Przypomnijmy, że przed ośmioma laty dziewczynki poszukiwały tysiące osób. Katarzyna W. przekazała bowiem policji, iż ktoś napadł na nią i porwał jej dziecko. Sprawą żyła wówczas cała Polska, a każdy krok służb śledziły największe krajowe media.

Mama małej Madzi trafiła za kraty na 25 lat

Po około dwóch tygodniach poszukiwań W. przyznała się, że zabiła córkę, a jej ciało porzuciła w parku blisko swego mieszkania. Do wyznania prawdy kobietę namówił Krzysztof Rutkowski, który starał się znaleźć dziewczynkę na własną rękę. Odpowiedzialna za morderstwo matka została szybko zatrzymana i skazana. Ma spędzić w więzieniu łącznie 25 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć od tych tragicznych zdarzeń minęło już ponad 8 lat, nagrobek Madzi pozostaje bardzo zadbany. Dziewczynka została pochowana na cmentarzu ulicy Smutnej w Sosnowcu. Na tym miejscu zobaczyć można szarą płytę z wyrytym imieniem i nazwiskiem dziecka oraz informacją, że żyło jedynie 6 miesięcy.

Widok nagrobka Madzi porusza serce

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Na nagrobku wciąż nie brakuje świeżych oraz sztucznych kwiatów. Przechodnie oraz bliscy przynoszą na cmentarz nowe świeczki i znicze, układając je w symbol serca. Widać, że dziewczynka zdecydowanie nie została zapomniana, a wiele osób dobrej woli troszczy się o miejsce jej pochówku. Widok okazuje się więc niezwykle poruszający, ale i smutny. Szczególnie wstrząsająca jest bowiem świadomość, że gdyby nie doszło do tragedii, Madzia miałaby dziś już prawie 9 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Po latach wyznał bardzo smutny powód
  4. Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę
  5. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News