Urodziła w wieku 14 lat, musiała rzucić szkołę, żeby zająć się dzieckiem. Po 6 latach pokazała, jak wygląda ich życie, ciężko powstrzymać łzy

Urodziła w wieku 14 lat, musiała rzucić szkołę, żeby zająć się dzieckiem. Po 6 latach pokazała, jak wygląda ich życie, ciężko powstrzymać łzy Źródło: .

Młoda mama 6-letniej dziś córeczki miała wyjątkowo trudną sytuację. Dziewczyna urodziła w wieku 14 lat. Niedawno opublikowała przejmujący wpis na swoim profilu na Twitterze, w którym opowiada, jak wygląda jej obecne życie.

Ta młoda mama udowadnia, że nic nie stoi na przeszkodzie, by spełniać swoje marzenia i osiągać sukcesy. 21-letnia dziś Rachel Campey z Wielkiej Brytanii właśnie ukończyła uniwersytet. W uroczystościach graduacji towarzyszyła jej 6-letnia córeczka. Rachel otrzymała dyplom z psychologii, trzymając za rękę dziecko, które urodziła, gdy sama jeszcze byłą dzieckiem.

Młoda mama ukończyła studia

Rachel wspomina, że kiedy zaszła w ciążę w wieku zaledwie 14 lat, została wydalona ze szkoły z powodu braku funduszy. Po drodze trafiła do wielu innych placówek edukacyjnych. Ostatecznie zapisała się do York College i po jego ukończeniu poszła na uczelnię wyższą. W międzyczasie samotnie wychowywała córeczkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta twierdzi, że to właśnie córka była jej główną inspiracją w nauce i osiąganiu wymarzonych celów. Uważa, że gdyby nie ona, nie byłaby w tym miejscu, w którym teraz jest. Z powodu problemów związanych z psychiką podążała mroczną ścieżką, ale dziecko zupełnie zmieniło jej postrzeganie świata. Podczas gdy Rachel pisała pracę, 6-latka odrabiała przy niej lekcje. Kiedy przekręcono jej nazwisko w trakcie ceremonii odebrania dyplomów, mała Lily poprawiła je i powiedziała "to moja mama". 

Rachel inspiruje ludzi na całym świecie

Rachel została nominowana do nagrody indywidualnej Yorkshire Choice 2020 za bycie inspiracją. 21-letnia mama jest także ambasadorem MindMate, organizacji National Health Service (NHS), która wspiera młodych ludzi i specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Otworzyli prezent ślubny dopiero po 9 latach. Gdy zajrzeli do środka, prawie zemdleli
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Jeśli jesteś młodym rodzicem i cierpisz na problemy ze zdrowiem psychicznym, nie oznacza to końca twoich marzeń i celów. Nadal możesz na nie pracować, kiedy będziesz na to gotowy. To, że ktoś mówi, że nie możesz tego zrobić, nie oznacza, że nie możesz tego zrobić. Możesz, jeśli naprawdę chcesz - przekonuje Rachel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: BoredPanda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News