Mama robiła ciasto ze swoim synem. Chwilę później przerażony 15-latek patrzył, jak umiera w męczarniach

Mama robiła ciasto ze swoim synem. Chwilę później przerażony 15-latek patrzył, jak umiera w męczarniach Źródło: unsplash/Andrik Langfield/

Mama postanowiła spędzić miło czas ze swoim synem. Gdy piekli wspólnie ciasto, wydarzyło się coś, czego żadne z nich nie mogło przewidzieć. Doszło do potwornej tragedii, która już na zawsze zapadnie w pamięci chłopaka.

58-letnia mama nie spodziewała się, że pieczenie w towarzystwie 15-latka będzie ostatnią chwilą w jej życiu. Służby, które zajęły się sprawą, długo nie mogły uwierzyć w jaki sposób doszło do zdarzenia. Mimo walki o życie kobiety, nie zdołali jej uratować, a chłopak bezradnie patrzył, jak ta umiera w męczarniach. 

Mama piekła ciasto z synem. Chwilę później wydarzyło się coś strasznego 

58-letnia mieszkanka Saint-Etienne we Francji, chcąc spędzić miłe przedpołudnie, zachęciła swojego syna do wspólnego pieczenia ciasta. Bawili się naprawdę świetnie i już nie mogli doczekać się, aż spróbują własnoręcznie przygotowanych łakoci. Nigdy jednak do tego nie doszło, bo w pewnej chwili wydarzyło się coś strasznego. 

Szalik, który w tamtym momencie miała na sobie kobieta, zaplątał się w robota kuchennego. Maszyna wciąż pracowała, a kawałek ozdobnego materiału zaczął dusić Francuzkę. Jej syn od razu wezwał pomoc, ale zanim zjawiła się na miejscu, sam starał się jakoś zaradzić. Potworny widok sparaliżował go jednak na tyle, że nie zdołał zrobić zbyt wiele - a przynajmniej nie tyle, ile by chciał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Patrzył, jak mama umiera w męczarniach 

Niedługo po telefonie 15-latka na miejscu zjawiła się policja oraz pogotowie. Ratownicy podjęli reanimację, która nie przyniosła upragnionych skutków i po kilku minutach stwierdzono zgon 58-latki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrodnialec zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

W czasie przesłuchania chłopak wyznał, że jedyne, co był w stanie zrobić, to wyłączyć robot i odciąć szalik mamy. Jest on jedynym świadkiem zdarzenia, dlatego tylko na podstawie jego zeznań śledczy mogą ustalić, co tak naprawdę wydarzyło się w niedzielę o 10:30. Wygląda jednak na to, że policjanci szybko umorzą śledztwo, a śmierć kobiety uznają za nieszczęśliwy wypadek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Tragedia! Nie żyje 13-letnia dziecięca gwiazda filmowa. Odeszła w okrutny sposób
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

Źródło: daily mail 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News