Ma zostać mamą. Zdjęcie USG jej dziecka przeraziło nawet lekarzy. "To twarz diabła"

Ma zostać mamą. Zdjęcie USG jej dziecka przeraziło nawet lekarzy. "To twarz diabła" Źródło: .

Mama nienarodzonego dziecka przeżyła szok, gdy zobaczyła skan USG swojego malucha. Zdjęcie przeraziło nawet doświadczonych lekarzy. Zobaczyli w nim twarz diabła.

Mama nienarodzonej córeczki wciąż nie potrafi dojść do siebie po otrzymaniu pierwszego zdjęcia swojego potomka. Dziewczynka postanowiła zrobić niespodziankę swojej rodzicielce i uśmiechnąć się do niej z brzucha. Mina dziecka dała piorunujący efekt: szeroko rozwarte oczy i niepokojący uśmiech bardziej przywodziły na myśl szatańską istotę lub kota z Cheshire, niż człowieka.

Mama pokochała małego "szatanka"

Iyanna Carrington, siedemnastolatka z Richmond, jest w swojej pierwszej ciąży. Zgodnie z zaleceniami lekarza udała się na badanie ultrasonograficzne w 24. tygodniu ciąży. Skan miał na celu poznanie płci dziecka i monitorowanie jego rozwoju. Położna zdradziła nastoletniej mamie płeć nienarodzonego malucha i pokazała jego "śliczne" zdjęcie. To, co kobieta zobaczyła na ekranie monitora, wprawiło ją w osłupienie. W jednej chwili normalnie wyglądające maleństwo zmieniło się nie do poznania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Upiorna, spoglądająca z wnętrza ciała kobiety twarz małej dziewczynki przeszyła grozą cały oddział. Nastoletnia mama pomyślała najpierw, że wygląda to trochę jak duch. Potem zmieniła zdanie.

- Większość dzieci chowa się przed aparatem. Ona popatrzyła prosto na mnie i trochę mnie przestraszyła, bo w sali było ciemno. Otworzyła oczy i uśmiechnęła się. Te zdjęcia zrobiono w tym samym dniu. Ona to pieprzone straszydło. Już tak bardzo kocham to diabelskie dziecko - napisała przyszła mama na swoim profilu społecznościowym, publikując skany USG.

Przerażające zdjęcia od razu znalazły swoich amatorów w sieci. Ludzie zaczęli pisać o dziecku diabła. Inni szukali mniej nadprzyrodzonych przyczyn.

 - Nie wiem, dlaczego tak wyglądała. Niektórzy ludzie w internecie sugerowali, że to fałszywka, ale to moje najprawdziwsze dziecko - odpowiedziała Iyanna Carrington na zarzuty o publikowanie fotomontaży.

Mama nie ma powodów do niepokoju

Kiedy Iyanna opanowała pierwszy szok, usłyszała od lekarza, że takie wypadki się zdarzają. Nienarodzone dzieci lubią straszyć swoje matki z wnętrza ich ciała. Demoniczny wygląd dziecka zafascynował oboje rodziców. Ojciec dziecka był jednak bardziej zaskoczony jego płcią. Mężczyzna ma już dwóch synów i spodziewał się kolejnego. Tymczasem z monitora spoglądała na niego twarz diabła-dziewczynki. 

Dzisiaj grzeje: 1.Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

- Razem śmialiśmy się ze skanu. Można na nim zobaczyć jej malutki nosek. Wygląda na to, że jest naprawdę śliczna - zachwycała się w internecie nastoletnia mama. Uspokojona zapewnieniem o całkowitej normalności swojego demonopodobnego potomka, z niecierpliwością oczekuje jego narodzin.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

źródło: daily mail

Następny artykuł