Po latach starań młoda mama w końcu urodziła córeczkę. 8 godzin później lekarze przekazali najgorszą wiadomość

Po latach starań młoda mama w końcu urodziła córeczkę. 8 godzin później lekarze przekazali najgorszą wiadomość Źródło: instagram.com iamnathanjohnson

Młoda mama bardzo chciała mieć dużą rodzinę, więc z mężem bardzo szybko zaczęła starania o potomka. Nie sądziła, że zajmie jej to lata. Kiedy lekarz potwierdził, że jest w ciąży i nie jest ona zagrożona, nie posiadała się z radości. Niestety, tuż po porodzie lekarze mieli bliskim do przekazania najgorsze z możliwych wieści.

Mama cieszyła się, że niedługo w domu zawita nowy członek rodziny. Wraz z mężem urządziła upragnionemu dziecku pokój i zadbała o to, by niczego mu nie zabrakło. Wszystko potoczyło się jednak kompletnie inaczej.

Mama nie mogła doczekać się chwili, w której przytuli córeczkę

Megan Moss Johnson i Nathan Johnson nie mogli się doczekać, aż na świat przyjdzie ich córeczka. Wybrali już nawet dla niej imię: Eilee Kate. Młoda mama, zanim jeszcze zaszła w ciążę, borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi: w wieku 13 lat zachorowała na zapalenie mięśnia sercowego. Pilnie potrzebowała przeszczepu tego organu, jednak lista oczekujących była zbyt długa. Postanowiła skupić się na spełnianiu swoich marzeń i planowała, jak będzie wyglądać jej życie już operacji.

Operacja była poważna i ryzykowna, ale wszystko poszło dobrze. Kilka lat po operacji spełniła swoje marzenie i poślubiła swojego ukochanego partnera. Nadal musiała stawiać się na wizytach w szpitalu, by mieć pod kontrolą stan swojego serca - kiedy lekarze potwierdzili, że jest w ciąży, kobieta ucieszyła się i zaniepokoiła jednocześnie. Z jednej strony marzyła o tym, by przytulić swoją córkę, z drugiej jednak specjaliści martwili się, czy serce Megan podoła takiemu wysiłkowi.

Kilka godzin po porodzie doszło doszło do tragicznych wydarzeń

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża na szczęście przebiegała wzorowo i wyglądało na to, że lekarze niepotrzebnie się martwili. Tuż po porodzie Megan mogła przytulić, nakarmić i kołysać małą Eilee. Niestety, 8 godzin później sytuacja była już dramatyczna. Lekarze robili, co mogli, by walczyć o życie Megan - w końcu przekazali bliskim, że młoda mama zmarła na skutek niespodziewanych powikłań. Megan i Eilee miały ze sobą kontakt tylko przez 8 godzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Wprowadzono drugi stopień zagrożenia. Obawy są bardzo realne, BPM wydało ostrzeżenie dla Polaków

2. Lekarze dokonali prawdziwego cudu. Drugi takie przypadek na świecie

- Nathan jest zdruzgotany. Nie ma na to słów, więc nie mogę powiedzieć nic więcej. Oto, co wiem. Nathan jest cudownym mężczyzną i wspaniałym ojcem. Bardzo kocha swoją córkę - pisał bliski przyjaciel rodziny w opisie zbiórki, z której środki miały pomóc. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki niechętnie chodzą do ginekologa. Często przyczyną jest zachowanie samego lekarza
  2. Piłkarz Juventusu zarażony koronawirusem. Zawodnik apeluje do kibiców
  3. Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny
  4. Mały chłopiec umarł we śnie. Tata postawił mu nagrobek, który wyciska z ludzi ostatnie łzy
  5. Kilkadziesiąt osób jest rannych, póki co jedna osoba nie żyje. Tragedia w metrze
  6. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News