Odebrali mamie dzieci oskarżając o straszne rzeczy. Ale po 6 miesiącach cała prawda wyszła na jaw i wszystkich zatkało

Odebrali mamie dzieci oskarżając o straszne rzeczy. Ale po 6 miesiącach cała prawda wyszła na jaw i wszystkich zatkało Źródło: Twitter/Gina Hodgkins

Mama przeżyła prawdziwy dramat, gdy odebrano jej dzieci i oskarżono o przemoc domową. Walczyła o swoje prawa, aż na jaw wyszła prawda. Wtedy okazało się, że wszyscy się mylili.

Mama bardzo dbała o swoje pociechy, zawsze wspierał ją w tym partner. Byli kochającą się rodziną i nic nie zapowiadało, że coś przerwie ich szczęśliwe życie. Jednak pewnego dnia, zaniepokojony dziwnym objawem pracownik socjalny, zawiadomił policję. Wtedy doszło do rozdzielenia dzieci od rodziców.

Mama straciła dzieci w wyniku niesłusznych oskarżeń

Niemowlak Teddy od urodzenia miał na ciele dziwne siniaki. Rodzice od razu zaniepokoili się tym objawem, ale lekarze rozkładali ręce, nie mieli pojęcia czego może być to objaw. W końcu ślady na ciele chłopca zauważył pracownik socjalny, który zaczął podejrzewać, że rodzice biją swoje dzieci. Zgłosił sprawę na policję.

Niedługo po zgłoszeniu, do ich mieszkania wparowało siedmiu policjantów. Choć kobieta zarzekała się, że nie bije swoich dzieci, funkcjonariusze zabrali chłopca, wraz z jego 6-letnią siostrą, Amelią. Dzieci trafiły ostatecznie do rodziny zastępczej. Kobieta wtedy zaczęła batalię o odzyskanie ukochanych pociech.

Mama w końcu odzyskała swoje dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu Teddy został przebadany, a prawda okazał się zaskakująca. Lekarze wykazali, że cierpi na chorobę tkanki łącznej, w wyniku której skóra jest bardzo wrażliwa na zranienia. Choroba nazywa się zespołem Ehlersa- Danlosa (EDS), objawia się chronicznym bólem stawów, mięśni, kości żołądka oraz skóry. Dlatego też dziecko z zupełnie błahych powodów zyskiwało kolejne siniaki. Ponadto przypuszczenia potwierdziły badania samej kobiety, która była nosicielem chorego genu.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Dzięki badaniom udało się udowodnić niewinność młodego małżeństwa, jednak nikt im nie zwróci czasu, jaki stracili bez swoich dzieci. Rozłąka trwała przez pół roku, ale ostatecznie dzieci wróciły do rodziców, którzy otrzymali należne im przeprosiny.

- Straciliśmy kontakt z synem w okresie, gdy kształtuje się jego osobowość. Nigdy nie zdołam zwrócić mu tego czasu - mówiła Gina w wywiadzie z mediami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić konkretną rzecz w pracy
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News