Mama myślała, że jej dziecko spłonęło w pożarze. Nagle strażacy dokonali odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

Mama myślała, że jej dziecko spłonęło w pożarze. Nagle strażacy dokonali odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać Źródło: YouTube/WBAL-TV 11 Baltimore

Mama była przekonana, że to już koniec. Nie mogła sobie darować, że wyszła na sekundę z domu, aby wziąć zakupy z samochodu. Gdy się odwróciła, jej dom stał w płomieniach - a w nim znajdowała się jej ukochana, ośmiomiesięczna córeczka. To, co odkryli strażacy, zapamięta na całe życie.

Mama ośmiomiesięcznej Viviane może o sobie powiedzieć, że miała szczęście w nieszczęściu. To, co ją spotkało, to koszmar każdego rodzica. Świadomość, że nie jest w stanie pomóc własnemu dziecku, kiedy ono znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu, to uczucie, które pozostanie z nią do końca życia. 

Mama wyszła z domu po zakupy

Kobieta opuściła dom dosłownie na kilka minut, aby wziąć zakupy z samochodu. Swoje dziecko zostawiła z ukochanym psem rodziny, Polo. Mała dziewczynka bawiła się z pupilem na pierwszym piętrze. Kobieta już nie raz pozwalała Polo "zająć się" małą i wiedziała, że pies jest jej bezwarunkowo oddany. Zwierzak był z rodziną od samego początku i dziewczynkę przyjął jak własną siostrę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy kobieta odwróciła się z kluczami w ręku, zakupy wypadły jej z dłoni. Przed sobą miała przerażający widok. Jej dom stał w płomieniach. Od razu pomyślała o tym, że jej dziecko znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wbiegła do domu i zamarła. Ogień był zbyt potężny, aby mogła się przez niego przedostać do dziecka. Z płaczem zadzwoniła po pomoc. Strażacy przyjechali w mgnieniu oka, ale istniała szansa, że mimo prędkiej reakcji dziewczynki nie da się uratować.

Życie córki uratował rodzinny pies

Kobieta czekała na werdykt z sercem w gardle, podczas gdy strażacy starali się ocalić jak najwięcej z płonącego domu - w tym życie jej ukochanego dziecka. Gdy ugasili pożar, zawołali ją do środka. Chcieli, żeby zobaczyła co się stało na własne oczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Okazało się, że jej córka przeżyła. Odniosła co prawda poważne oparzenia, które pokryły aż 19% jej ciała, ale jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Wszystko dzięki Polo. Rodzinny pupil zasłonił dziewczynkę własnym ciałem. Niestety, jego już nie można było uratować. Psiak poświęcił życie ukochanej rodzinie, w której dorastał, jednocześnie dając nadzieję matce na to, że spędzi jeszcze wiele lat ze swoją córką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: webniusy

Następny artykuł