Odkryła, co matka chłopaka robi w jego pokoju. Postanowiła ujawnić żenującą prawdę

Odkryła, co matka chłopaka robi w jego pokoju. Postanowiła ujawnić żenującą prawdę Źródło: .

Mama zazwyczaj nie przebywa w pokoju swoich pociech bez wyraźnego powodu. Ta kobieta została zdemaskowana przez partnerkę syna. Dziewczyna postanowiła zdradzić jej żenujący sekret.

Każda mama bezgranicznie kocha swoje dziecko i chce dla niego jak najlepiej. Pomaganie dziecku w codziennych obowiązkach, nawet jeżeli jest już dorosłe, nie jest niczym złym. Problem pojawia się, gdy ingerencja rodzica w sprawy potomka zaczyna być tak napastliwa, że ciężko mu o podejmowanie samodzielnych decyzji. 

Mama lubi wyręczać swojego syna

Czasami ingerencje ze strony mamy mogą być niezwykle kłopotliwe, zwłaszcza, gdy dziecko jest już dorosłe i ma partnera. Wtrącanie się rodziców w związek może skutecznie zepsuć jego relacje z ukochaną osobą. Pewna internautka postanowiła podzielić się swoją historią. Matka jej partnera bardzo lubi wyręczać go w niektórych czynnościach, co staje się kłopotliwe dla obu stron. 

Pewna kobieta zamieściła na forum wpis odnoszący się do sytuacji, z jaką musi się zmierzyć wraz z partnerem. Dziewczyna odkryła, co matka jej partnera robi w pokoju swojego syna:

- Mój facet mieszka z matką. Mają duży dom i mieszkają tam tylko we dwójkę. Mój chłopak ma pracę na miejscu, więc nie było sensu, by się wyprowadzał. Jednak jego mamusia ma obsesję na punkcie czystości i ostatnio, gdy był w pracy, wysprzątała mu jego pokój na błysk. Włącznie z grzebaniem po szafkach i wyrzucaniem rzeczy, które on z powrotem wyjmował z kosza - napisała zdenerwowana kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka przesadza

Grzebanie w rzeczach osobistych syna jest dla niej wyjątkowo żenujące. Z jej postu wynika, że sam zainteresowany też nie jest zachwycony zachowaniem matki.

- (...) To nie tak, że on jest dużym dzieckiem. Mój partner nie chce, żeby mu mama zaglądała do pokoju, bo jest dorosły i sam potrafi sprzątać, jednak kobieta ma obsesję i jest zadowolona z siebie, bo uszczęśliwi syna. On się wścieka, bo kobieta narusza jego prywatność. Ja również tego nie pochwalam, tym bardziej, że w moim domu już od dziecka mama nam nie sprzątała. Jak to rozwiązać i dyplomatycznie jej powiedzieć by przestała - dodała internautka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce

2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Problem nie jest prosty do rozwiązania, gdyż zwrócenie kobiecie uwagi może ją bardzo zaboleć. Jak widać, mama nie ma złych intencji, lecz nie zdaje sobie sprawy z tego, że swoim zachowaniem burzy relacje syna z partnerką. Warto będzie jednak porozmawiać z przyszłą teściową, aby móc uniknąć takich sytuacji, na przykład przy wspólnym zamieszkaniu z partnerem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: Kafeteria

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News