Uderzenie nadeszło nie wiadomo skąd. Dramat mamy i jej trójki małych dzieci w polskiej miejscowości

Uderzenie nadeszło nie wiadomo skąd. Dramat mamy i jej trójki małych dzieci w polskiej miejscowości Źródło: Slaska.policja.gov.pl

W jednej z polskich miejscowości mama oraz trójka jej dzieci przeżyły prawdziwy dramat. Nagle w ciągu kilku sekund doszło do niebezpiecznej sytuacji drogowej. Kobieta oraz jej pociechy zostały potrącone przez samochód. Do tragedii brakowało zaledwie kroku. Sprawą zajęła się policja.

W piątek wieczorem w jednej z polskich miejscowości doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Gdy mama przechodziła przez jezdnię z trójką swoich dzieci, nagle zostali potrąceni. Nie było nawet wiadomo, skąd nadeszło uderzenia. Od tragedii dzielił ich zaledwie krok. 

Mama i troje dzieci przeżyli prawdziwy dramat w jednej z polskich miejscowości

W piątek wieczorem w Mikołowie w województwie śląskim doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. 35-letnia mieszkanka przechodziła przez oznakowane przejście razem z trójką swoich dzieci w wieku 2, 4 i 5 lat. Dwa samochody ustąpiły jej pierwszeństwa, niestety chwilę później rozegrał się dramat. 

- Kierująca oplem 31-letnia mieszkanka Katowic jadąc lewym pasem ruchu zatrzymała się, aby ustąpić pierwszeństwa kobiecie z dziećmi. Pojazd jadący po prawej stronie również się zatrzymał. Gdy piesi weszli na przejście, jadący bmw 71-letni łaziszczanin, najechał na tył opla, który siłą odrzutu uderzył w pieszych - opisywali policjanci z Mikołowa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wskutek wypadku trójka dzieci 35-letniej Mikołowianki została poszkodowana. Maluchy trafiły do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Opieki medycznej wymagał 45-letni pasażer opla oraz jego 8-letni syn. Na szczęście w ich przypadku obrażenia nie okazały się poważne. Wszyscy kierowcy, którzy uczestniczyli w zdarzeniu byli trzeźwi. 

Kierujący BMW 71-letni kierowca, który doprowadził do zdarzenia stracił prawo jazdy, usłyszy także zarzut z art. 86 Kodeksu wykroczeń. Wszyscy poszkodowani doznali obrażeń, które nie zagrażały ich życiu, dlatego zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wykroczenie, a nie wypadek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę
2. Myślała, że na nosie ma zwykłą krostkę. Niestety był to pierwszy objaw strasznej choroby
3. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych

Zanim zostaną postawione zarzuty, należy przesłuchać wszystkich świadków, a także uzyskać pisemną opinię biegłego dotyczącą obrażeń osób, które zostały poszkodowane. Jako że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wykroczenie wskutek nie zachowania należytej ostrożności, powodującej zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kierowca zostanie ukarany grzywną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. „Opowiem wam, co za nowe buty potrafią zrobić biedne dziewczyny. Nie mają hamulców”- Daniel
  2. Na jaw wyszła prawda o bracie Agaty Dudy. Przerwał milczenie i zdradził ich prywatny sekret
  3. Prymarny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Zagrożenie aż do 22 sierpnia
  4. Fatalne doniesienia o aktorze TVP i TVN. Ciężko chory, nie ma nawet na chleb
  5. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News