Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans Źródło: .

Mama i jej sześcioro dzieci zmarło w tragicznych okolicznościach. Najmłodsza pociecha miała ukończony zaledwie roczek, wiek najstarszej to 15 lat. Mieszkańcy są zdruzgotani takim obrotem spraw.

Mama nie podejrzewała, że dzień, który zapowiadał się nadzwyczaj normalnie, przyniesie tak wielki dramat. Rodzina mieszkała w mieście Clinton, w stanie Mississippi w USA, gdzie wychowywała swoje liczne potomstwo. Sąsiedzi mieli o nich bardzo dobre zdanie i podkreślali, że byli bardzo dobrymi ludźmi. Niestety, to właśnie ich dotknęła największa tragedia ze wszystkich.

Mama zginęła ze swoimi dziećmi. Okropne okoliczności śmierci

Do tragedii doszło w minioną sobotę. W godzinach porannych doszło do zaprószenia ognia w domu, w którym przebywała 33-latka wspólnie ze swoimi dziećmi. Najbardziej prawdopodobną przyczyną wybuchu pożaru jest zwarcie w instalacji elektrycznej.

- W tej chwili nie ma podejrzeń co do tego, że ktoś mógłby podpalić dom - informują lokalni funkcjonariusze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak to nie przyczyna, a skutek pożaru jest najbardziej bolesny. Niestety, domownicy nie zorientowali się, że płomienie zaczęły trawić ich dom. Na skutek rozprzestrzeniania się pożaru, cała siódemka poniosła śmierć na miejscu.

33-latka na co dzień uczyła w lokalnej szkole podstawowej i wychowywała sześcioro dzieci: pięciu chłopców i jedną dziewczynkę. Jako jedyny z całego pożaru ocalał jej mąż, który przebywa obecnie w szpitalu i walczy z dolegliwościami spowodowanymi zatruciem dymem. W tym momencie przeżywa też niewyobrażalną traumę związaną ze stratą wszystkich najbliższych osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok
2. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

Budynek, który został strawiony przez płomienie, został zbudowany jeszcze w połowie poprzedniego wieku. Dodatkową przeszkodą w ucieczce rodziny były metalowe kratki założone w większości okien.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. 1200 zł dla 63 tys. matek. Po świadczenie mogą zgłaszać się też ojcowie
  3. Po 40 latach wspólnego grania tak Budka Suflera pożegnała Lipkę. Niesamowite, co zrobili
  4. Oliwia długo planowała swój ślub. Gdy usłyszała, co matka ma jej do powiedzenia przed ceremonią, miała oczy pełne łez
  5. Żona podeszła do męża i zadała mu 21 ciosów w samo serce. Nie chce się wierzyć, co zrobiła potem

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News