Mama tylko na chwilę zostawiła córkę w pokoju. Gdy wróciła, prawie dostała zawału, natychmiast zabrała dziecko do szpitala

Mama tylko na chwilę zostawiła córkę w pokoju. Gdy wróciła, prawie dostała zawału, natychmiast zabrała dziecko do szpitala Źródło: fac

Mama zostawiła swoją małą córeczkę na kilka minut w jej własnym pokoju. Nagły wybuch płaczu i krzyków dziecka zmusił kobietę do powrotu do pomieszczenia, gdzie natknęła się na przerażający widok. Ta historia jasno pokazuje, czego nie powinno się zostawiać w obecności małego dziecka.

Mama przez cały dzień bawiła się ze swoją córeczką. Na pewien czas musiała jednak wyjść z pokoju dziecka. Nie przewidywała, aby pod jej nieobecność stało się coś złego. Niestety, jej chwila nieuwagi doprowadziła do czegoś tragicznego w skutkach. Gdyby kobieta przyszła o kilka sekund później, skutki zetknięcia dziecka z niebezpiecznym urządzeniem mogłyby być o wiele bardziej tragiczne.

Mama o mało co nie doznała zawału, kiedy zobaczyła, co stało się jej dziecku. Wystarczyło kilka sekund nieuwagi

Młoda kobieta z Australii opisała jak blisko jej córka była zrobienia sobie czegoś naprawdę złego pod jej nieobecność. W trakcie dnia zabawy z dzieckiem kobieta ładowała telefon znajdujący się w listwie w pokoju dziewczynki. Kiedy wyszła z pomieszczenia i zostawiła urządzenie do ładowania, jej córka chciała pobawić się przedmiotem. Niestety, ale to działanie o mało włos nie doprowadziło do tragedii.

- Tylko na chwilę spuściłam moje dziecko z oka. W sąsiednim pokoju nagle usłyszałam krzyk i płacz. Gdy tam zajrzałam, z wtyczki elektrycznej dymiło się i leciały iskry - opowiada Australijka.

Mama apeluje: nie zostawiajcie dzieci samych z komórkami

Okazało się, że dziewczynka chciała pobawić się telefonem mamy i chcąc odpiąć ładowarkę od kontaktu, przypadkiem ją popsuła. Urządzenie poraziło prądem dziewczynkę i zostawiło ranę na ręce dziecka o średnicy dużej monety.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Kobieta pojechała do szpitala i z przerażeniem słuchała diagnoz lekarzy, którzy mówili, że takie uderzenie prądu mogło zaszkodzić jej córce i wpłynąć na pracę jej mózgu i serca. Na szczęście, do niczego takiego nie doszło, ale Australijka już nigdy nie zostawi telefonu w obecności dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje
  2. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  3. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: RMF 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News