Mama nie mogła nic zrobić. Ojciec zrobił córce straszne rzeczy, nie miała szans na przeżycie

Mama nie mogła nic zrobić. Ojciec zrobił córce straszne rzeczy, nie miała szans na przeżycie Źródło: Pexels Kat Jayne

Mama nie była w stanie już nic zrobić. Okrutny ojciec zrobił swojej córce bestialskie rzeczy. Choć do tragicznych wydarzeń doszło aż cztery lata temu, mężczyzna dopiero teraz został skazany za swoją zbrodnię. Historia jest niewiarygodnie wstrząsająca. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Mama nie była w stanie nic zrobić, aby pomóc swojemu dziecku. Mężczyzna najpierw porwał córkę, a później dopuścił się bestialskiej zbrodni na niej. Do zdarzenia doszło 4 lata temu, jednak dopiero teraz został skazany. To, co zrobił 36-latek jest wstrząsające. 

Mama nie miała szans na pomoc swojemu dziecku, porażająca historia

36-letni David L. cztery lata temu porwał swoją córkę, po czym dopuścił się bestialskiego czynu. Na oczach matki oraz siostry dziecka wyrzucił zaledwie dwumiesięczne dziecko przez okno. Niestety nikt nie był w stanie już jej pomóc. Dziewczynka zginęła na miejscu. 

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w mieście Karlsruhe w południowo-niemieckim Baden-Wirtembergia. Jesmira S. została zaatakowana nożem przez ojca dwumiesięcznej dziewczynki, po czym porwał dziecko. Na oczach matki i 6-letniej siostry dziewczynki wyrzucił ją przez okno. Dziecko zginęło na miejscu, matka, ani ratownicy i lekarze nie byli w stanie już jej pomóc. Mężczyzna został skazany dopiero po czterech latach od tej okropnej zbrodni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alexander Kein był prawnikiem Davida L., który porwał swoje dziecko, po czym wyrzucił je przez okno. Obrońca żądał uwolnienia swojego klienta, argumentując, iż w trakcie zdarzenia był pod wpływem narkotyków i miał halucynacje. Sędzia nie ugiął się jednak, uznając, że zabójstwo bezbronnej dwumiesięcznej dziewczynki zostało dokonane z premedytacją, co zostało udowodnione. Davida L. skazano, a wyrok został potwierdzony przez Federalny Trybunał Sprawiedliwości w Karlsruhe.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadszedł komunikat z Kancelarii Premiera. Bezwzględnie dotyczy wszystkich Polaków
2. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
3. Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Mężczyzna został skazany dopiero 4 lata od popełnienia zbrodni. Stało się tak ponieważ sprawę opóźniały liczne komplikacje prawne, jak między innymi brak czasu na rozpatrzenie sprawy przez okoliczny sąd oraz zmianę sędziego procesowego. Finalnie David L. został skazany na 15 lat pozbawienia wolności. Oskarżenie o napaść oraz porwanie zostały uwzględnione w wyroku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmar na plaży. Ludzie oszaleli, leżaki i parasole latały w powietrzu, interweniowała policja
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Ujawniono zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami. Niektórzy wyciągają więcej niż prezydent Polski, inni niewiele ponad średnią krajową

Źródło: Parenting PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News