Dramatyczne sceny w północnej Polsce. 39-latka weszła do wody po zabawkę córki, nie żyje

Dramatyczne sceny w północnej Polsce. 39-latka weszła do wody po zabawkę córki, nie żyje Źródło: Wikipedia.org Nostrix Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-SA 4.0)

Mama spędzała czas na kąpielisku razem ze swoją 10-letnią córką. Kiedy woda porwała jedną z zabawek dziewczynki, kobieta weszła do wody, by ją wyciągnąć. Nagle doszło do nieoczekiwanego zdarzenia, 39-latka nie żyje. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety.

Mama odpoczywała z córką na plaży, w pewnym momencie woda porwała zabawkę dziewczynki. 39-latka weszła do wody, by ja wyłowić, nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Kobieta zasłabła, wyciągnięto ją na brzeg i wezwano lekarza. Niestety, 39-latka nie żyje.

Mama 10-latki zasłabła w wodzie, kobieta nie żyje

Do tragedii doszło w sobotę na kąpielisku w Grodźcu pod Ozimkiem w województwie opolskim. 39-letnia kobieta odpoczywała nad wodą ze swoją 10-letnią córką. W pewnym momencie dziewczynka zgubiła w wodzie zabawkę. Mama chciała ją wyłowić, kiedy zanurzyła się w wodzie do pasa, doszło do nieoczekiwanego zdarzenia.

– Kilka minut po godzinie 13 dostaliśmy informację o zdarzeniu na niestrzeżonym kąpielisku w gminie Ozimek. Z ustaleń świadków wynika, że do wody weszła 39-letnia kobieta i ta kobieta z nieustalonej przyczyny straciła przytomność w tej wodzie – przekazała oficer prasowy opolskiej policji mł. asp. Agnieszka Nierychła.

Dziewczynka została przekazana pod opiekę ojca, policja ustala przyczyny zgonu 39-latki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

39-latka zasłabła w wodzie, plażowiczka kąpiąca się tuż obok niej zdążyła podtrzymać mdlejącą kobietę, zanim całkowicie zanurzyła się pod powierzchnią wody. Wyciągnięto ją na brzeg i natychmiast podjęto czynności ratujące życie. Niestety, pomimo udzielenia pomocy, 39-latka zmarła.

– Na brzegu podjęto natychmiast czynności resuscytacyjne. Niestety, lekarz, który przyleciał na kąpielisko śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon – poinformowała rzeczniczka prasowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych

2. Artur Barciś apeluje do wszystkich Polaków. "Czy was wszystkich" (WIDEO)

3. TVN pilnie ostrzega Polaków, będzie niebezpiecznie. Prawie cała Polska objęta alertami I i II stopnia

Córka kobiety została przekazana pod opiekę ojca, którego wezwano na miejsce zdarzenia. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną utraty przytomności u 39-latki. Policja i prokurator ustalają szczegóły zdarzenia. Według wstępnych doniesień medialnych niewykluczone, że kobieta miała zawał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wydają nam zalecenia
  2. Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły
  3. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  4. Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor
  5. "Kuchenne Rewolucje" nie pomogły? Zażalenia nie tylko wobec producentów programu

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News