Mama zakopana przez syna
pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0
Klaudia Bochenek - 9 Maja 2020

Syn zakopał bezwładną matkę, wrócił do domu i poszedł spać. 3 dni później otworzył drzwi i zaniemówił

Mama została zakopana przez swojego syna, z rąk którego nigdy nie spodziewała się ponieść śmierci - bezgranicznie mu ufała. Kiedy wyszli z domu do lasu, niczego nie mogła podejrzewać, sądziła, że wybierają się tylko na nieco późny spacer. Krótko potem kobieta znalazła się pod ziemią.

Schorowana mama była tak naprawdę na łasce swojego syna. Ten miał już opracowany plan pozbycia się jej bez pozostawiania żadnych śladów.

Mama została zabrana do lasu, syn bez oporów ją zakopał

Jako pierwszy o dramatycznym wydarzeniu poinformował brytyjski dziennik "Metro". 57-letni Ma Mou mieszkał w prowincji Shaanxi w Chinach w jednym domu ze swoją 79-letnią mamą oraz partnerką. Swój plan chciał wprowadzić w życie 2 maja. Tamtego wieczora Ma Mou przyszedł do pokoju mamy i wyciągnął ją z łóżka. Kobieta nie opierała się, ponieważ była sparaliżowana. Mężczyzna usadził ją na wózku inwalidzkim i razem wyszli z domu.

Rodzina królewska - testament DianyPorażające fakty wyszły na jaw. Testament księżnej Diany został zmieniony po jej śmierciCzytaj dalej

Ma Mou zawiózł mamę do lasu, który znajdował się niedaleko domu. Już wcześniej odwiedził to miejsce, aby wykopać dół, do którego miał zamiar wrzucić ciało kobiety. Jak postanowił, tak też zrobił, po czym zasypał dół ziemią i jak gdyby nigdy nic wrócił do domu, aby udać się spać. Następnego dnia Ma Mou musiał jedynie wytłumaczyć się ze zniknięcia mamy - jego partnerka, Zhang, była przerażona. Starsza pani miała problemy z poruszaniem się i nie mogła przecież niezauważenie uciec z domu.

Dobry los do końca czuwał nad 79-latką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata był odpowiedzialny za zniknięcie swojego dzieckaTata wyszedł z 5-letnim synem i nigdy nie wrócił. Zrozpaczona mama nie traciła nadziei, 13 lat później poznała prawdę i zaniemówiłaCzytaj dalej

Ma Mou tłumaczył ukochanej, że poprzedniego dnia zawiózł mamę na dworzec i pomógł jej wejść do autobusu do Qingyang. W mieście mieli mieszkać krewni, których chciała odwiedzić starsza kobieta. Jednak Zhang była na tyle przejęta tym, że mogło stać się coś naprawdę złego, że po bitwie z myślami zgłosiła całą sprawę na policję. 3 dni po zakopaniu mamy Ma Mou zaniemówił - do jego drzwi zapukała policja. Bał się, że jego kłamstwo wyjdzie na jaw. Funkcjonariusze szybko przycisnęli 57-latka do muru, a ten zaprowadził ich na miejsce zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dzisiaj wchodzi w życie kolejny zakaz. Potrwa do 23 maja lub jeszcze dłużej

2. Mama Kacperka udzieliła wywiadu. Ze szczegółami opowiedziała o zaginięciu ukochanego synka

Po znalezieniu grobu, policjanci zaczęli rozkopywać miejsce pochówku. Byli przygotowani jedynie na identyfikację zwłok. Jak się okazało, 79-latka dawała oznaki życia, co było niesamowite. Okazało się, że warstwa ziemi nie była aż tak gruba, a w dole powstała przestrzeń, do której dostawało się powietrze. Kobieta była jedynie głodna i odwodniona, dziś czuje się już o wiele lepiej. Z kolei Ma Mou znajduje się w areszcie i usłyszał zarzuty o usiłowanie zabójstwa. Nie wiadomo, co mogło być motywem jego działań. W Polsce niestety również spotykamy się z podobnymi dramatami - niestety często z bardziej tragicznym zakończeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski przestraszony swoją wizją na rok 2020. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  2. Wielki talent będzie reprezentował Polskę. Już nauczył się naszego hymnu
  3. Małgorzata Rozenek urodziła w tajemnicy przed wszystkimi? Internauci zauważyli ważny szczegół
  4. Cała prawda o Michale Szpaku wyszła na jaw. Jego przyjaciółka wszystko wygadała
  5. Nagła śmierć polskiego muzyka. Fani w żałobie, miał dopiero 42 lata
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Źródło: Wprost, Metro

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News