Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki Źródło: Pixabay / MomentsInMotion

Mama była w łazience, kiedy usłyszała głośne szczekanie rodzinnego pupila. Natychmiast pobiegła do pokoju swojej córki. Kiedy weszła do pomieszczenia, zamarła z przerażania.

Mama poszła wziąć szybki prysznic, kiedy jej córka na chwilę zasnęła. Nagle usłyszała przeraźliwe szczekanie psa. Przerażona kobieta natychmiast pobiegła do pokoju dziecka, a kiedy otworzyła drzwi i spojrzała na łóżeczko, zamarła. Nie miała pojęcia co ma zrobić, wpadła w panikę. 

Mama usłyszała szczekanie psa

Kiedy pierwsza córka kobiety miała 9 lat, na świat przyszła druga dziewczynka, Rachel. Rodzina z Ohio była bardzo szczęśliwa, jednak ich niepokój wzbudzał stosunek ukochanego pupila do nowego członka rodziny. Papillon to pies rasy collie, mieszkał z nimi od dawna, jednak wydawało się, że nie do końca akceptuje nowego domownika. Zwierzak nie był w stanie przebywać z dzieckiem w jednym pokoju, co chwilę szczekał na niemowlę i był bardzo rozdrażniony w jego obecności. Swoją złość wyładowywał gryząc domowe rzeczy, takie jak kapcie, meble czy zabawki dziewczynek.

Pewnego dnia kobieta ułożyła Rachel do drzemki, a sama udała się do łazienki, by wziąć szybki prysznic. Jej starsza córka bawiła się w ogrodzie. W trakcie kąpieli Mindi usłyszała bardzo nasilone i agresywne szczekanie psa. Kobieta była przerażona, zakręciła wodę i chciała wyjść spod prysznica. Okazało się, że Papillon czekał na nią tuż przed nim. Zdziwiona kobieta od razu pobiegła za nim do pokoju, gdzie spała Rachel.

Mama natychmiast pobiegła do pokoju dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies cały czas ją prowadził, a kiedy weszli do pomieszczenia, wskoczył na łóżeczko Rachel. Kobieta podeszła do mebla i zauważyła, że jej dziecko ma sine usta i przestało oddychać. Natychmiast wzięła je na ręce i starała się podjąć czynności ratunkowe, była jednak bardzo spanikowana. Krzyknęła do starszej córki, by wezwała pogotowie, a sama zaczęła delikatnie poklepywać dziecko po plecach i robić sztuczne oddychanie. Po chwili niemowlakowi wrócił oddech i zaczął płakać, a Mindi odetchnęła z ulgą, choć wciąż była przerażona.

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie
3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

Pogotowie zabrało Rachel do szpitala. Okazało się, że dziecko jest zdrowe, a oddychanie zablokował kawałek jedzenia, który utknął w jej drogach oddechowych. Niemowlak wrócił do domu, a Mindi nie mogła przestać dziękować swojemu pupilowi, który uratował jej córeczce życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw
  4. Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała
  5. Magda Gessler zdradziła niesamowity przepis na kurczaka po polsku. Rozpływa się w ustach, domownicy będą oczarowani

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News