Mama
.
Klaudia Bochenek - 8 Stycznia 2020

Mama chciała, żeby dziecko szybciej zasnęło. 7-miesięczny maluszek nie żyje

Mama miała problem - jej syn nie zawsze szybko zapadał w sen. Postanowiła wypróbować tę samą metodę co zawsze, jednak tym razem skończyło się tragedią. Popełniła jeden podstawowy błąd.

Mama była przekonana, że robi dobrze. Zawsze postępowała tak z dzieckiem i do tej pory było całe i zdrowe. Można było uniknąć tragedii, gdyby nie jeden szczegół. Kochająca mama sobie tego nie wybaczy.

Mama zapewniała, że chciała dobrze. Dziecko nie żyje

Mama na co dzień mieszkała w mieście Nikołajewsk nad Amurem - znajdującym się w Kraju Chabarowskim w Rosji. Kiedy urodził jej się synek, nie posiadała się z radości. Chociaż miała 40 lat, to ciąża przebiegła bezproblemowo, a dziecko urodziło się zdrowe. Jednak pewnego dnia, kiedy chciała aby syn szybciej zapadł w sen, znalazła go martwego na balkonie. Wystawiła bowiem jego wózek na mróz.

Katarzyna Dowbor małżeństwo synaKatarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie KoroniewskiejCzytaj dalej

- 5 stycznia 2020 roku na balkonie mieszkania w budynku mieszkalnym w mieście Nikołajewsk nad Amurem odkryto ciało młodego chłopca bez zewnętrznych oznak gwałtownej śmierci - potwierdzili oficjalnie regionalni śledczy.

Wystawianie na mróz miało nie tylko zahartować mały organizm, ale też pomóc zasnąć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sanatorium miłościSmutne i druzgocące losy gwiazd Sanatorium Miłości. Łzy same płyną, smutneCzytaj dalej

7-miesięczny chłopczyk został znaleziony martwy, kiedy mama zaalarmowała policję i pogotowie. 40-letnia kobieta tłumaczyła, że zostawiła dziecko tylko na kilka minut, ale potem o nim zapomniała. Chciała, aby szybciej usnęło. Kiedy została zapytana po jakim czasie "zapomnienia" zorientowała się o pozostawionym na balkonie synu, przyznała, że dopiero po 5 godzinach zajrzała na zewnątrz. W tamtym momencie temperatura spadła do -7 stopni Celsjusza. Dziecko rzekomo było odpowiednio ubrane, jednak tak długi czas przebywania na zewnątrz mógł zdecydowanie mieć wpływ na wyziębienie, nieważne jak mocno był opatulony 7-miesięczny chłopiec.

Dzisiaj grzeje:

1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Wstępnie ustalono, że dziecko rzeczywiście zmarło w wyniku hipotermii. Nie wiadomo, czy coś będzie groziło matce - zrobiła to nieumyślnie, a chłopiec nie miał żadnych poważnych urazów. Policja nadal prowadzi w tej sprawie śledztwo, przesłuchano mamę, sąsiadów i rodzinę.

W styczniu w Nikołajewsku średnia temperatura w dzień wynosi -15 stopni Celsjusza, w nocy minusowe temperatury sięgają nawet 27 kresek poniżej zera. Mieszkańcy tamtych terenów są przekonani, że gdy przed snem wystawiają dziecko w wózku na krótko na zewnątrz, hartują jego organizm, by nie chorowało w przyszłości, a także wpływają na jego układ krążenia, co ułatwia sen.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Pierwszy raz dopadł ją, gdy była w pierwszej klasie. Jej cierpienie trwało 9 lat, tata bezdusznie ją wykorzystywał
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

Piękni i MłodziMagda Narożna ujawniła kłamstwo byłego męża. Afera w "Pięknych i młodych" urosła do gigantycznych rozmiarówCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News