Mama odgarnęła włosy córce i aż odskoczyła z przerażenia. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Mama odgarnęła włosy córce i aż odskoczyła z przerażenia. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: .

Mama chciała uczesać córkę. Gdy tylko odgarnęła jej włosy, aż odskoczyła z przerażenia. Widok był obrzydliwy, nie wiedziała, co ma zrobić z tym problemem.

Mama chciała po prostu uczesać swoją córkę. Gdy tylko dotknęła jej włosów grzebieniem, odskoczyła od jej głowy z przerażeniem. Widok był obrzydliwy. Zupełnie nie wiedziała, co ma zrobić z tą sytuacją. Włosy dziewczynki wyglądały, jakby były "żywe". 

Mama chciała uczesać córkę, ale takiego widoku się nie spodziewała

Na nagraniu widać, jak kobieta zaczyna czesać dziecko. Po odgarnięciu jej włosów grzebieniem jej oczom ukazuje się przerażający widok. Włosy dziewczynki wyglądają, jakby były "żywe". Pomiędzy nimi można dostrzec tysiące małych robaczków. Kobieta zupełnie nie wiedziała, co ma z tym zrobić. 

Te małe robaczki to wszy, które wywołują chorobę pasożytniczą, tzw. wszawicę. Pasożyty żyją do 30 dni. Rozmnażają się w zastraszającym tempie, samice mogą złożyć po kilka jaj dziennie. To dość popularny problem, szczególnie u dzieci. Bardzo łatwo jest się nim zarazić, a zakażona skóra bardzo swędzi.

Mama znalazła na głowie córki tysiące małych robaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żeby pozbyć się problemu na samym początku trzeba usunąć wszystkie pasożyty z głowy. W tym celu dokładnie wyczesuje się włosy gęstym grzebieniem oraz stosuje terapię, polegającą na myciu głowy w specjalnymi szamponami, które zawierają substancje zabijające te pasożyty.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Pozbycie się ich z głowy to nie wszystko. Żeby pożegnać się z problemem na zawsze, trzeba wyczyścić wszystkie rzeczy, z którymi kontakt miała zarażona pasożytami skóra m. in. ręczniki, pościel, ubrania oraz poduszki. Wszystko trzeba wyprać w wysokiej temperaturze, żeby pozbyć się prawdopodobieństwa ponownego odrodzenia się wszy. należy też dokładnie sprawdzić, czy we włosach nie pozostały żadne jajeczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Webniusy

Następny artykuł