5-latek zgłosił zaginięcie mamy, która "poszła do nieba". Reakcja policjanta rozdarła serca milionom ludzi

5-latek zgłosił zaginięcie mamy, która "poszła do nieba". Reakcja policjanta rozdarła serca milionom ludzi Źródło: youtube.com/ Kingston Technology 中文 - 繁體

Mama 5-latka odeszła niespodziewanie po krótkiej chorobie. Kiedy dziecko otrzymało wiadomość, że jego ukochana matka musiała iść do nieba, malec nie mógł tego zrozumieć. Zagubiony i zmartwiony zadzwonił na policję z zawiadomieniem zaginięcia kobiety. Policjant, który odebrał telefon zdecydował się na coś, co może rozdzierać serce.

Mama zostawiła swojego męża i syna, umierając niespodziewanie w młodym wieku. Zrozpaczony wdowiec poinformował o tym 5-latka, ale ten nie mógł mu uwierzyć, w związku z czym zadzwonił na policję, informując o zaginięciu matki. Policjant, który odebrał telefon, zdecydował się na niesamowity gest, który potrafi poruszyć nawet najbardziej zmarznięte serce.

Mama była szukana przez synka. Policjant był całkowicie wstrząśnięty telefonem

Oficer dyżurny pracujący na infolinii jednego z amerykańskich posterunków policji odebrał pewnego dnia nietypowy telefon. Mały chłopiec zwrócił się do niego z prośbą o rozpoczęcie śledztwa w sprawie "zaginionej mamy, która musiała iść do nieba". Zamiast odłożyć słuchawkę, policjant porozmawiał z dzieckiem i powiedział, że jego ukochana mama znajduje się w lepszym miejscu, ale jak chce z nią porozmawiać, to powinien wysyłać baloniki z liścikami do w stronę nieba.

Chłopiec uwierzył policjantowi, ale po kilku dniach od wysyłania baloników nie mógł się doczekać odpowiedzi. Zadzwonił więc do oficera policji z pytaniem, czemu nie jest w stanie skontaktować się z mamą. Wtedy to stróż prawa zdecydował się na niesamowity gest.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci odwiedzili chłopca

Wzruszony oficer policji powiedział swoim kolegom o zaistniałej sytuacji. Ci się bardzo przejęli i postanowili odwiedzić chłopca na motocyklach przyozdobionych czerwonymi balonami ze "specjalną misją dostarczenia odpowiedzi od mamy".

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Dziecko było wyraźnie poruszone dostaniem kartki papieru, którą miała napisać do niego mama. Od tego czasu oficer policji regularnie odwiedza pięciolatka i zostawia pod jego drzwiami listy od zmarłej kobiety, które sam uprzednio wypisuje. Tak mały gest sprawił, że mały Jerry o wiele łatwiej poradził sobie ze stratą najważniejszej osoby w swoim młodym życiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Webniusy

Następny artykuł