70 tysięcy mieszkańców wstrząśniętych tragedią w polskiej rodzinie. 3-latek nie żyje

70 tysięcy mieszkańców wstrząśniętych tragedią w polskiej rodzinie. 3-latek nie żyje Źródło: .

Mama nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy wróciła do domu. Jej 3-letni syn leżał w kałuży krwi, a jej 15-letniej córki nie było w domu. Szybko okazało się, że dziewczyna była zamieszana w tragiczną śmierć dziecka i ruszył za nią policyjny pościg. Lokalna społeczność nie może wyjść z szoku.

Mama nie mogła spodziewać się, że w niedużym mieście Detmold w Niemczech jej rodzinę spotka aż tak wielka tragedia. Przeprowadzka miała ich uszczęśliwić, a skończyła się tragiczną śmiercią 3-letniego synka kobiety. Za jego zabójstwo przed sądem odpowie 15-letnia starsza siostra, Oliwia.

Mama nie mogła uwierzyć, że jej córka byłaby zdolna do takiego czynu

W czwartek policjanci ostatecznie potwierdzili, że śmierć 3-letniego dziecka nie mogła pod żadnym pozorem być po prostu niefortunnym wypadkiem. Chłopiec zginął od kilku ran zadanych nożem. Jego ciało znalazła mama po powrocie do domu. Nigdzie nie mogła znaleźć swojej córki i obawiała się najgorszego, ale nie wiedziała, że rzeczywistość może przerosnąć jej najgorsze koszmary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wkrótce potem policjanci rozpoczęli szeroko zakrojone poszukiwania z udziałem psów tropiących i śmigłowców. Dziewczynę udało się znaleźć w mieście Lemgo położonym 14 kilometrów od 70-tysięcznego Detmold. Teraz psychologowie pracują z nastolatką, aby dokładnie zbadać jej stan psychiczny oraz ustalić motyw zbrodni.

- Przestrzegam przed spekulacjami na temat faktów i motywów działania nastolatki. Oliwia ma 15 lat, bez względu na to, co zrobiła, podlega specjalnej ochronie w postępowaniu karnym - powiedział mediom prokurator Christopher Imig. 

Oliwia mogła zabić z zazdrości

Mimo to spekulacje rzecz jasna się pojawiły. Prym wiedzie teoria, jakoby morderstwo, którego dopuściła się 15-letnia dziewczyna, było spowodowane zazdrością o więź, jaka łączyła jej młodszego brata z ojczymem. Oliwia mogła czuć się wykluczona ze względu na nowy związek matki - jak wiadomo, starsze dzieci nieraz ciężko znoszą konkurencję z młodszymi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Nie wiadomo jednak, co było ostatecznym impulsem, który popchnął Oliwię do działania. Jedno jest pewne - po śmierci 3-letniego chłopca całe 70-tysięczne miasto pogrążyło się w żałobie. Sąsiedzi przychodzą pod dom, w którymi zamieszkuje rodzina i stawiają tam znicze, aby uczcić pamięć przedwcześnie zmarłego chłopca. Matka ani ojczym nie wypowiedzieli się jeszcze w sprawie tragedii, która wstrząsnęła ich rodziną.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News