Mama jest zdruzgotana
Pixabay.com Engin_Akyurt
Monika Majko - 7 Października 2020

Młoda mama jest zdruzgotana. Nie ma dostępu do dziecka, odchodzi od zmysłów po decyzji szpitala

Mama od kilku tygodni nie widziała swojego dziecka, kobieta jest zrozpaczona. Z powodu decyzji szpitala została zupełnie odcięta od nowonarodzonego synka, nic nie może zrobić. Dramatyczny apel młodej matki pojawił się w sieci.

Mama nie ma dostępu do swojego nowonarodzonego dziecka, nie widziała syna od sześciu tygodni. Noworodek przebywa w szpitalu do którego kobieta nie ma wstępu. Dramatyczny apel młodej matki pojawił się w sieci, kobiet odchodzi od zmysłów.

Mama nie widziała dziecka od 6 tygodni

Pani Małgorzata urodziła syna w 28 tygodniu ciąży, wcześniak wymagał pozostawienia na oddziale neonatologii w Gdańsku, podczas gdy kobieta została wypisana ze szpitala. Minęło już 6 tygodni, odkąd młoda mama po raz ostatni widziała swoje dziecko. Z powodu obostrzeń wprowadzonych przez pandemię koronawirusa kobieta nie może odwiedzać syna w szpitalu. Jest zdruzgotana, a swoją rozpaczą podzieliła się z internautami.

Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z WarszawyLudzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z WarszawyCzytaj dalej

- Lekarze i pielęgniarki codziennie wychodzą z pracy do domu, chodzą do Biedronki, tankują samochody, przytulają swoje dzieci, które odebrali ze szkoły, gdzie jest setka innych dzieci i setka innych rodzinnych historii. I to jest ok, to jest bezpieczne. A ja, mama mojego synka? Dlaczego nie mogę choćby zerknąć - napisała pani Małgorzata w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Zakaz odwiedzin w szpitalach jest wyjątkowo trudny dla kobiet, które w placówkach pozostawiają swoje dzieci

Ze słowami zdruzgotanej matki zgadza się pediatra i neonatolog Małgorzata Stefańska, zacytowana przez portal interia.pl. Zakaz odwiedzin w szpitalach dotyka wiele kobiet, które są zmuszone pozostawić swoje dzieci pod opieką lekarzy.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Zamknięta część szkół, a także kina, teatry i inne przybytki. Sroga decyzja sąsiadów Polski

- Całkowicie zgadzam się z tymi słowami - tak to, niestety, obecnie wygląda. W prywatnych wiadomościach mamy pisały do mnie, że przez zakaz nie zdążyły się nawet pożegnać ze swoim maleństwem przed śmiercią - mówi Małgorzata Stefańska, ordynator na oddziale intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W "Milionerach" wyśmiano uczestnika. Sam Hubert Urbański nie spodziewał się kontrowersji
  2. Anna Lewandowska ma w rodzinie bohaterkę. Amerykanie chcą stworzyć serial o jej życiu
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News