Niepełnosprawnego syna przywiązała łańcuchem do słupa. Mrożący krew w żyłach powód obiera wiarę w ludzi

Niepełnosprawnego syna przywiązała łańcuchem do słupa. Mrożący krew w żyłach powód obiera wiarę w ludzi Źródło: .

Mama posunęła się do czegoś niewiarygodnego. Wiele osób, gdy słyszy o historii tej rodziny, traci wiarę w człowieczeństwo. Niepełnosprawny i niemogący się obronić syn kobiety został siłą przywiązany do słupa. Na jaw szybko wyszły jej prawdziwe zamiary.

Mama, zamiast pomóc swojemu synowi, który miał problemy ze zdrowiem, doprowadziła do jego gehenny. Mężczyzna nie czuł się bezpiecznie we własnym domu, a kobieta przybrała dwie twarze. Jedną niesamowicie okrutną dla swojego syna, a drugą prezentowaną sąsiadom i znajomym, którzy nie mieli pojęcia, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Powód jej zachowania wprawia w osłupienie.

Mama nie miała litości dla swojego syna. Przywiązała go do słupa i udawała, że wszystko jest w porządku

Rodzinna tragedia rozegrała się w Sołonym, 40 kilometrów na południe od Dniepropietrowska na Ukrainie. Policja niestety dowiedziała się o wszystkim o wiele za późno - można było wcześniej skrócić cierpienia mężczyzny. Sąsiedzi również nie byli świadomi tego, co dzieje się w domu kobiety. Dopiero po pewnym czasie zaczęli mieć pewne podejrzenia, które przekazali mundurowym.

Gdy funkcjonariusze weszli do domu, widok wywarł na nich ogromne wrażenie - niektórzy stali jak sparaliżowani, innym trudno było utrzymać nerwy na wodzy. Zobaczyli 36-latka, syna właścicielki domu, który przerażony i wychudzony siedział z łańcuchem łączący słup i jego kostki. Przyczyną takiego zachowania matki były pieniądze. 36-latek dostawał bowiem rentę z powodu niepełnosprawności, a mamie zależało na gotówce, choć nie chciała się nim opiekować. 

Matka chciała szybko się wzbogacić, nie patrząc na zdrowie syna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niepełnosprawny syn był okradany przez własną matkę. Zabierała mu całą rentę, za co dawała mu jedynie wodę i małe porcje jedzenia niezbędne do dalszej wegetacji. 36-latek nie mógł chodzić, wykonywać żadnych większych ruchów, myć się, a załatwiał się pod siebie. Na widok policji kobieta od razu uwolniła mężczyznę - na jego twarzy, mimo przerażenia, malowała się ogromna ulga.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Kobieta natychmiast została aresztowana oraz usłyszała zarzut z art. 146 kodeksu karnego Ukrainy, dotyczący nielegalnego pozbawienia wolności. Według przepisów grozi jej od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

To niestety nie jedyny przypadek, kiedy mama znęcała się nad swoim dzieckiem. Znany jest przypadek 12-latka, który przez rok był trzymany w łazience. Matka mimo postawienia przed policją i sądem nie była w stanie wyjaśnić, co kierowało jej zachowaniem. Dziecko ważyło zaledwie 15 kilogramów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Popularne

Następny artykuł