Mama wróciła wcześniej do domu. Zobaczyła swojego 31-letniego partnera na jej córce

Mama wróciła wcześniej do domu. Zobaczyła swojego 31-letniego partnera na jej córce Źródło: fot. unsplash.com/Abigail Keenan

Mama 12-letniej dziewczynki wróciła wcześniej z pracy i gdy przekroczyła próg swojego mieszkania nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Przed jej oczyma ukazał się nieprawdopodobnie paskudny widok - jej 31-letni partner leżał na jej córce.

Mama zawsze stara się zadbać o to, aby jej dziecku było jak najlepiej. W końcu żadna matka nie chce patrzeć na cierpienie swojego dziecka. Niestety niekiedy chcąc zapewnić dla swojej pociechy, jak najlepszą opiekę pod naszą nieobecność skazujemy dziecko na niebywałe wręcz okrucieństwo, a oprawcą okazać się może nawet bliska nam osoba.

W tym przypadku mama 12-letniej dziewczynki z Cleveland, która mieszka domu na West 58th Street w Stanach Zjednoczonych. Kobiecie we wtorek udało się wcześniej wyjść z pracy, dzięki czemu miała zamiar spędzić więcej czasu ze swoją córką oraz 31-letnim partnerem. Kiedy weszła do domu, zobaczyła, jak mężczyzna leży na 12-latce.

Mama zobaczyła, jak jej partner molestuje jej córkę

Ciężko sobie nawet wyobrazić co czuje kobieta, która odkrywa, że jej partner molestuje jej dziecko. Wedle ustaleń, mama 12-latki wpadła w prawdziwy szał i rzuciła się na swojego chłopaka, trzymając w ręku nóż. Łącznie 31-latek otrzymał prawdopodobnie 5 ciosów w obrębie klatki piersiowej oraz 1 w tył głowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy tylko na miejsce przybyła policja, funkcjonariusz od razu zajęli się sprawą molestowania 12-latki, a także ataku na 31-latka. Jego partnerka tłumaczyła się, że wpadła w szał, kiedy zobaczyła, że mężczyzna obmacuje jej córkę. O dziwo mimo poniesionych ran mężczyzna zdołał jeszcze złapać matkę dziewczynki i docisnąć ją do ściany.

12-latka podczas przesłuchania wyznała, że mężczyzna wielokrotnie przychodził do niej, kiedy jej mam była poza domem i dziwnie się zachowywał. W końcu nastolatka przyznała, że 31-latek rozbierał się przy niej oraz pokazywał narządy płciowe. Dodatkowo mężczyzna miał tłumaczyć nastolatce, że "Tak to będzie wyglądać, kiedy będziesz miała chłopaka".

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Co ciekawe, według wstępnych ustaleń psychologa pracującego przy tym śledztwie, kobieta atakując partnera, wcale nie chciała bronić swojego dziecka, jak utrzymywała. Według specjalisty jej zachowanie wyglądało bardziej jak u zazdrosnej kobiety. Wskazywać to może, że mama 12-latki podejrzewała, że jej córka zakochała się w jej partnerze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie uwierzycie, co Krystyna Pawłowicz przeżyła w dzieciństwie. Na jaw wyszły fakty na temat jej ojca
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. 6-miesięczna Zosia miała już wyjść ze szpitala. Znienacka doszło do natychmiastowego wstrząsu, nie miała szans
  4. Lokaj za 10 tys. funtów zdradził sekret księżnej Diany. Cierpiała na okropną chorobę
  5. Kompromitująca wpadka Martyny Wojciechowskiej. Fani doszli do prawdy, rozpętała się burza

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News