Nie potrafiła dobudzić córeczki po drzemce. Teraz bije alarm do wszystkich mam, wasze dziecko może być w niebezpieczeństwie

Nie potrafiła dobudzić córeczki po drzemce. Teraz bije alarm do wszystkich mam, wasze dziecko może być w niebezpieczeństwie Źródło: facebook/jennifer_abma/

Mama starała się czuwać nad swoją małą córeczką niemalże w każdej minucie w ciągu dnia. Nie była jednak wstanie przewidzieć, że na pozór zwykła drzemka, którą dziewczynka odbywała codziennie, może przysporzyć jej tyle strachu. Przerażona kobieta zdecydowała zaalarmować wszystkich rodziców po tym, jak nie mogła dobudzić swojej ukochanej pociechy.

Mama próbowała wybudzić swoją córeczkę ze snu, jednak ta wciąż nie reagowała. Zaniepokojona wezwała pogotowie. Ratownicy medyczni nie mieli żadnych wątpliwości co do stanu małej dziewczynki. Kobieta nawet nie podejrzewała, że niebezpieczeństwo może pojawić się tak niespodziewanie. Teraz apeluje do wszystkich rodziców, by lepiej uważali na tę jedną, niepozorną rzecz.  

Mama nie mogła dobudzić swojej córki 

Jennifer Abma postanowiła opisać całe zdarzenie na forum publicznym. Z opowieści wynika, że jej mała córeczka Anastasia, tak jak niemalże każdego dnia, udała się na popołudniową drzemkę. Po jakimś czasie, kobieta postanowiła wejść do jej pokoju i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Nie spodziewała się jednak, że zastanie tam tak przerażający widok. 

- Cała była oblana potem, miała zaczerwienioną twarz, była gorąca i nie umiałam jej obudzić przez 15 minut - wyznaje. 

Przerażona mama zdecydowała się zawiadomić pogotowie, które zjawiło się już kilka chwil później. Początkowo ratownicy również próbowali wybudzić Anastasie delikatnymi metodami, jednak nie przynosiło to żadnych rezultatów, a zdenerwowana mama odchodziło od zmysłów. 

Dziewczynka omal nie umarła. Jennifer apeluje do wszystkich rodziców

- Natychmiast zbadali jej cukier, który był na poziomie 1,2, a powinien być powyżej 4. Podali jej sacharozę, a po kilku minutach mała zaczęła płakać. Była bardzo wystraszona - relacjonuje młoda mama. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak się okazuje, nagrzany pokoik dziecka, zadziałał dokładnie tak, jak rozgrzany od słońca samochód - dziewczynka przebywając w nim doznała udaru słonecznego. Za każdym razem, gdy tylko rozpoczyna się lato, pojawiają się prośby do rodziców, by ci nie zostawiali swoich pociech w autach, gdy temperatura na dworze jest zbyt wysoka, jednak Jennifer nie była świadoma, że wewnątrz domu, sprawa może przedstawiać się podobnie. Przerażona całą sytuacją mama, postanowiła zaapelować do wszystkich rodziców, by ci uczyli się na jej błędzie i dokładnie sprawdzali pokoje, w których przebywają ich dzieci. Abma jest świadoma, że gdyby nie zajrzała do swojej córki lub zrobiła to kilkanaście minut później, dziewczynka mogłaby już nie żyć.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata! Gdy pokazał jak wygląda, ludzie zdębieli
  4. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie
  5. Rydzyk pilnie potrzebuje nowego samochodu. Żąda od wiernych słuchaczy 5 milionów złotych
  6. 103-latka właśnie wyszła za mąż. TVN zdradził szczegóły, które zwalają z nóg

Źródło: newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News