4-latka przymierzała nowe buty w sklepie, zaraziła się śmiertelną infekcją. Zdruzgotana mama ostrzega innych

4-latka przymierzała nowe buty w sklepie, zaraziła się śmiertelną infekcją. Zdruzgotana mama ostrzega innych Źródło: Facebook/Jodie Thomas

Mama ostrzega innych rodziców po przejściu trudnych chwile przez chorobę swojej córki. Przez niepozorną przymiarkę butów w sklepie, 4-latka w poważnym stanie trafiła do szpitala

Mama z pewnością będzie bardziej uważała na z pozoru błahe rzeczy po tym, co przeżyła. Po wycieczce na zakupy z 4-letnią córką, zauważyła na nodze dziewczynki coś dziwnego. Okazało się, że to zagrażająca życiu infekcja.

Mama zabrała córkę na zakupy. Niedługo później 4-latka niemal umarła

Mama 4-letniej Sienny, Jodie Thomas, pozwoliła córce nie zakładać skarpet do sandałów, ze względu na bardzo ładną pogodę. W trakcie spaceru zdecydowała się pójść też na zakupy. Zaczęła przymierzać córce różne buty, nie wiedząc, jakie będą tego późniejsze, straszne konsekwencje.

Po powrocie do domu dziewczynce pojawił się purchel na nodze, zaczęła dostawać wysokiej gorączki i nieustannie odczuwać ból. Zaalarmowana mama zabrała ją do szpitala. Lekarze szybko zdiagnozowali infekcję i zaczęli natychmiastowe leczenie, bo zagrożone było życie 4-latki.

Lekarze szybko wykryli powód infekcji. Mama dziewczynki przekazuje rodzicom ważny apel

- [...] to było przerażające widzieć moją córeczkę w takim stanie. Lekarze mówili, że to posocznica i twierdzili, że najprawdopodobniej będą musieli operować. Jednak zdołali wyssać całą ropę z nogi i powiedzieli, że kroplówka antybiotykowa spełni swoje zadanie - mówiła roztrzęsiona matka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że dziewczynka zaraziła się sepsą. Przez małą rankę na stopie, bakterie dostały się do jej ciała podczas mierzenia butów, które wcześniej zakładały inne dziewczynki. 4-latka spędziła w szpitalu pięć dni, ale na szczęście udało się ją wyleczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Ta sytuacja kompletnie zmieniła podejście kobiety do swojej córki. Od tej pory bardziej uważa na te z pozoru nieistotne rany i zadrapania, bo infekcja może zdarzyć się wszędzie. Warto przy tym pamiętać o wodzie utlenionej. Kobieta apeluje o ostrożność również do innych rodziców. 

- Dla wszystkich rodziców: prosimy o założenie skarpetek dzieciom podczas przymierzania nowych butów - apelowała kobieta po tym incydencie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

Źródło: Webniusy

Następny artykuł