Lekarzom nie udało się uratować 2-latka, umierał w męczarniach. Na jaw wyszło, co zrobiła mu mama

Lekarzom nie udało się uratować 2-latka, umierał w męczarniach. Na jaw wyszło, co zrobiła mu mama Źródło: Policja

Mama nieodpowiednio zajmowała się swoim synem. Przez jej zachowanie 2-latek nie żyje, a historia jego krótkiego życia jest niezwykle wstrząsająca. Prawda, która ujrzała światło dzienne, jest przerażająca.

Mama oprócz urodzenia dziecka, ma za zadanie wychowanie i otoczenie go opieką. Powinna dokładać wszelkich starań, by żyło mu się jak najlepiej i niczego nie brakowało. Nie musi być od razu wzorową matka, wystarczy tylko nauczyć dziecko życia, dając mu odpowiednie lekcje. 

Im młodsze dziecko, tym więcej uwagi potrzeba na nim skupić. Przy opiece nad maluszkiem trzeba pilnować, żeby dobrze się odżywiał, nie chodził brudny i mógł się prawidłowo rozwijać. Każda matka powinna być w stanie zagwarantować przynajmniej takie minimum. Okazuje się jednak, że w niektórych przypadkach to nawet te podstawy są zbyt wygórowane.

Wzorowa doprowadziła do tragedii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W tej historii mama podaje dziecku śniadanie. 2-latek otrzymuje od niej niezbyt odpowiedni posiłek jak na swój wiek. Na stole przed chłopczykiem pojawia się hot-dog, przygotowany własnoręcznie przez mamę. Chłopczyk odmówił zjedzenia takiej potrawy.

Kobieta musiała poczuć się bardzo urażona odmową synka, bo natychmiast wymierzyła mu karę. Zaczęła go brutalnie i bez opamiętania bić, po czym wyszła z kuchni, a do niej w tej samej chwili wszedł jej konkubent, który w jeszcze bardziej okrutny sposób zaczął bić małego. 

Dziecko zostało przewiezione do szpitala, ponieważ po pobiciu nie dawało żadnych oznak życia. Lekarze przez dwa dni walczyli o życie maluszka. Niestety nie udało im się wygrać tej walki i maluch umierał w męczarniach. Na sekcji zwłok okazało się, że dziecko mało niezliczoną ilość siniaków, złamane kości i obrzęk mózgu. Przez niewłaściwą dietę było także skrajnie niedożywione.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze

Za morderstwo swojego syna matka otrzymała wyrok 20 lat pozbawienia wolności, a jej konkubent aż 49 lat. Najsmutniejsze w całej historii jest to, że śmierci dziecka można było uniknąć. Dziadek wielokrotnie zgłaszał na policję, że coś złego się dzieje w mieszkaniu jego krewnych, jednak służby nie znalazły żadnych dowodów na potwierdzenie jego słów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

źródło: popularne

Następny artykuł