Mama postanowiła wyczyścić akwarium. Lekarze ledwo uratowali ją i jej całą rodzinę

Mama postanowiła wyczyścić akwarium. Lekarze ledwo uratowali ją i jej całą rodzinę Źródło: unsplash.com/Krys Amon

Mama postanowiła wyczyścić akwarium. Nic nie zapowiadało tragedii, do jakiej miało już za chwilę dojść. Kobieta skończyła walcząc o życie i tylko szybko interwencja lekarzy sprawiła, że nadal żyje. Wszystko przez to, że nie wiedziała o jednej ważnej rzeczy.

Mama z pewnością była dumna ze swojego egzotycznego akwarium, tym bardziej, że dzieci wprost uwielbiały się w nie wpatrywać. Gdy postanowiła je posprzątać, stało się coś nieprzewidzianego. Nagle była w krytycznym stanie, a grupa specjalistów musiała walczyć o jej życie. Inni domownicy również odczuli skutki jej błędu.

Mama mogła osierocić swoje dzieci przez akwarium

30-latka z Wielkiej Brytanii i jej mąż od lat mieli akwarium. Mężczyzna zadecydował o zmianie wnętrza na bardziej egzotyczne, a zaraz ozdobne. Ta decyzja okazała się tragiczna w skutkach. Gdy jego żona postanowiła po raz pierwszy wyczyścić nowe akwarium, zaczęła się źle czuć. Szorowała dokładnie każdy element, ale jednej rzeczy nie powinna dotknąć pod żadnym pozorem.

Po pewnym czasie zaczęła mieć trudności z oddychaniem, pojawiła się gorączka i szczypanie w gardle. Czuła też drętwienie dłoni. Objawy były na tyle dziwne oraz niepokojące, że mama trojga dzieci zaczęła przeszukiwać internet w poszukiwaniu wskazówki. Wtedy odkryła straszną prawdę - była zatruta śmiertelnie trującą toksyną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze walczyli o życie kobiety. Mógł się spełnić najgorszy scenariusz

Okazało się, że kobieta w trakcie sprzątania podrażniła groźny koralowiec, który zaczął się bronic poprzez wypuszczenie silnie szkodliwej substancji. Politoksyna, która dostała się do organizmu 30-latki, mogła ją nawet zabić. Co jeszcze gorsze, mąż oraz dzieci zaczynali cierpieć na te same objawy. Natychmiast zawiadomiono lekarzy i wyjaśniono im przez telefon, co właśnie stało. Medycy pochwalili rozsądek kobiety, która poinformowała dyspozytorkę o koralowcu, bowiem w innym przypadku zostałaby potraktowana jako przeziębiona.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Cała rodzina dostała się do szpitala, gdzie od razu wdrożono leczenie zatrucia politoksyną. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, a gdyby wszyscy nie zostali jeszcze tego samego dnia hospitalizowani, mogliby nie dożyć poranka - tak mówili lekarze. Mąż o zaistniałą sytuację obwinia sprzedawcę, który nie uprzedził go, że będzie miał w akwarium tak toksyczną istotę.

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Kolejne oskarżenia ws. Krzysztofa Sadowskiego. "Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat. Gwałcił mnie, czuję się jak śmieć"
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu