Mama spodziewa się 17-tego dziecka.
instagram.com/theradfordfamily
Mateusz Nieścierowicz - 6 Lipca 2019

Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli

Mama ma już szesnaście pociech, ale teraz wyznała, że spodziewa się kolejnego malucha. Kiedy jednak oznajmiła ten fakt pozostałym dzieciom, jej córeczka nagle przy wszystkich powiedziała coś, co wywołało głuchą ciszę. Wszyscy zamarli i widać było jedynie znaczące spojrzenia.

Mama planowała mieć ze swoim mężem zaledwie troje dzieci, życie jednak zweryfikowało jej plany i stało się tak, że urodziła ich już aż szesnaścioro. Ostatnio poinformowała swoją liczną rodzinę, że oczekuje kolejnego dziecka. Wszystkich wbiło w ziemię, lecz w pewnym momencie córeczka przerwała jednak ciszę i wyznała matce coś, co zupełnie zaskoczyło wszystkich.

Grzegorz MarkowskiDzisiaj po słowach Markowskiego na wizji DDTVN nagle zrobiło się przykro. W obecności córki przekazał smutną wiadomośćCzytaj dalej

Mama będzie miała 17-ste dziecko. Gdy powiedziała to córce, nie takiej reakcji się spodziewała

Państwo Radfordowie to wesoła rodzinka z Wielkiej Brytanii. Jak donosi "The Sun," mają już szesnaścioro dzieci, co plasuje ich w rankingu najliczniejszych rodzin w kraju. Sue poinformowała niedawno jednak, że spodziewa się kolejnego dziecka. Choć wszyscy byli w szoku, cieszyli się z nowego potomka - doszło niestety do nieszczęścia. Podczas porodu Sue doszło do niespodziewanych komplikacji, w wyniku których matka poroniła swoje siedemnaste dziecko.

Mimo tragedii, jakiś czas później kobieta znowu zaszła w ciążę, o czym kolejny raz poinformowała rodzinę. Zrobiła to podczas kolacji, kiedy wszyscy razem siedzieli przy stole. Z tej okazji wzniesiono uroczysty toast, który nagle został jednak przerwany przez Sophie - jedną z najstarszych córek Sue. Dziewczyna poprosiła wszystkich o chwilę ciszy, a następnie oznajmiła, że... także jest w ciąży. Spodziewa się swojego drugiego dziecka, a na wieść o tym wszyscy zamarli. Niezręczna chwila na szczęście już po chwili przerodziła się w okrzyki radości i gratulacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek MartyniukCzy Zenek Martyniuk kończył szkołę muzyczną? Niesamowite fakty z życia muzykaCzytaj dalej

Sophie kocha swoje rodzeństwo, ale sama chce inaczej ułożyć swoje życie

Zarówno Sue, jak i Sophie faktycznie urodziły swoje dzieci, które zdrowe i szczęśliwe dorastają teraz wśród całej gromadki. Choć Sophie uwielbia towarzystwo swoich licznych braci i sióstr, to jednak w przyszłości chce poprzestać na dwójce, a może trójce dzieci. Internauci śmieją się, że i tak skończy tak, jak jej mama, która przecież także obiecywała sobie, że będzie miała jedynie trójkę dzieci, lecz ona jest pewna, że swoim dzieciom nie chce zapewnić aż tak licznego rodzeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

NowotwórTe choroby są gorsze od raka. Zaczynają się niepozornie, a mogą zabićCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News