Mama Kacperka przeżywa piekło.
East News TOMASZ GOLLA
Jakub Kossakowski - 7 Maja 2020

Informacja tak bolesna, że nie powiedzieli nawet mamie Kacperka. Nagły zwrot akcji w poszukiwaniach

Zaginięcie dziecka to prawdopodobnie najgorsza rzecz, jakiej może doświadczyć mama. Bezradność i załamanie to uczucia, które wówczas dominują. Z pewnością nie inaczej jest podczas poszukiwań Kacperka, którego wciąż nie odnaleziono. Ostatnio pojawiła się kolejna teoria dotycząca jego losów.

Mimo tego, że w poszukiwaniach zaginionego dziecka biorą udział najlepsi specjaliści, to Kacperek nadal się nie odnalazł. Jego mama musi przeżywać prawdziwe piekło. Niestety z dnia na dzień najbardziej realny staje się najgorszy ze scenariuszy. Najnowsza teoria nie pozostawia złudzeń. Jest tak brutalna, że nie mama nie została początkowo o niej poinformowana.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęciePlotki się potwierdziły. Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z niemowlakiem, fani przecierają oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

Bezradna mama chłopca przeżywa okropny dramat

Kacperek jest poszukiwany przez wykwalifikowanych funkcjonariuszy. Ostatnio specjalnie wyszkolone psy wskazały trop, jednak chłopiec nadal nie został odnaleziony. Mama dziecka z pewnością jest załamana tym, co się stało. Ciężko o bardziej przejmującą historię.

Wszystko zaczęło się 27 kwietnia. Kacperek przebywał na ogródkach działkowych ze swoim ojcem. Dziecko nagle zniknęło i mężczyzna zdecydował się na wezwanie policji. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, wyszło na jaw, że ojciec jest nietrzeźwy. Ponadto mężczyzna był poszukiwany, w związku z tym policja zastosowała względem niego areszt. Najbardziej prawdopodobna z wersji wydarzeń zakłada, że Kacperek wpadł do rzeki. Poszukiwania jednak nadal tego nie potwierdziły. Ostatnia z teorii jest wstrząsająca. Żadna mama nie chciałaby tego usłyszeć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

Kacperek nadal się nie odnalazł. Co mogło stać się z dzieckiem?

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Istotne.pl, Maja Rutkowski ma nowe przypuszczenie dotyczące losów chłopca. Niestety nie wróżą one dobrze. Mama Kacperka z pewnością będzie tym załamana. Trudno o gorszy scenariusz.

- Nie mówiłam tego jeszcze mamie Kacperka, ale mam podejrzenie, że ciało dziecka mogły rozszarpać lisy. Lisy karmiące teraz młode są agresywne. Ciało Kacperka zwierzęta mogły zaciągnąć do swojej jamy. Wiemy, że lisie nory są głębokie, może już nigdy ciała nie odnajdziemy. Dzisiaj porozmawiam o tym z matką. Na dzikie zwierzęta daję 10%, a 90% na to, że ciało się gdzieś zaczepiło - powiedziała Maja Rutkowski podczas rozmowy z portalem Istotne.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek

2. Ministerstwo Edukacji zmienia terminy rekrutacji do szkół. Uczniów czekają poważne zmiany, nie będą zachwyceni

Warto zauważyć, że wszystkie dotychczasowe tropy prowadzą nad rzekę. Niestety poszukiwania skupiają się aktualnie na znalezieniu ciała dziecka. Mało kto sądzi, że chłopiec może odnaleźć się cały i zdrowy. Maja Rutkowski liczy, że uda jej się porozmawiać z ojcem Kacperka, który może rzucić więcej światła na tą tajemniczą sprawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  3. Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)
  4. Od jutra Biedronka wprowadza ogromną zmianę dla wszystkich klientów. Zakupy będą wyglądać inaczej niż dotychczas
  5. Przykre wieści o Małgorzacie Rozenek tuż porodem. Współczujemy, stała się rzecz, którą ją przerosła
  6. 3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd w myjni bezdotykowej. Niszczą samochody
  7. Niebywały wysyp grzybów w maju. Uważaj, żeby nie natknąć się na "palce diabła"

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: IstotnePL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News