Mama codziennie od 22 lat otwiera trumnę syna. Z niebywałego powodu

Mama codziennie od 22 lat otwiera trumnę syna. Z niebywałego powodu Źródło: youtube

Mama od kiedy zmarł jej syn otwierała jego trumnę. Przez 22 lata nieustannie, każdego dnia podnosiła wieko z ważnego dla niej powodu. Dlaczego matka decydowała się na takie czyny?

Mama pochowała swojego syna 22 lata temu. W 1995 roku jej ukochany syn miał zaledwie 22 lata. Kobieta, która nie mogła pogodzić się ze śmiercią dziecka, zrobiła coś, co sprawia, że wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. 

Mama przez 22 lata codziennie otwierała trumnę z synem 

Chociaż w tradycji gruzińskiej, z której pochodzi Tsiuri Kwartatsheila, zmarłych chowa się w ziemi, zupełnie, jak w naszej kulturze, to jednak pomysł, na który zdecydowała się mama zmarłego syna, był zgoła odmienny. Kobieta postanowiła, że jej dziecko nie zostanie pochowane w grobie. Zatrzymała trumnę z synem w mieszkaniu. 

Mama, której dziecko zmarło, postanowiła, że jej syn zostanie na zawsze z nią w domu. Trumnę ze zmarłym dzieckiem trzymała w piwnicy, do której schodziła każdego dnia z niezmiernie ważnego dla niej powodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z jakiego powodu mama podejmowała taką decyzję

Mama pojawiała się z w piwnicy, by nacierać syna wódką. Na początku korzystała z tradycyjnych metod balsamowania zwłok, ale pewnego dnia zmieniła je i postawiła na alkohol. Okazało się, że mama wyśniła sobie taką metodę. Pewnej nocy w jej głowie pojawiły się obrazy, w których naciera dziecko wódką i tak rozpoczęła codzienne rytuały. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopiec niechcący zbił bardzo stary wazon. Jego mama prawie zemdlała, gdy zobaczyła, co było w środku
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Kiedy Tsiuri Kwartatsheila została zapytana dlaczego przetrzymuje zwłoki syna w piwnicy, okazało się, że chce, by jej wnuki mogły spotykać jej zmarłego syna. Dzięki niej cała rodzina może spotykać się z chłopakiem, który dzięki codziennym zabiegom pielęgnacyjnym, polegającym na nacieraniu wódką, zachował swój wygląd sprzed śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

źródło: youtube 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News