Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń

Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń Źródło: Facebook.com

Mama z pewnością nie dała swojej córce dobrego przykładu, gdy zaczęła w bezczelny sposób naśmiewać się z puszystej kobiety.

Mama i córka stworzyły wyjątkowo okrutny duet. Gdy zobaczyły, że kobieta z nadwagą przymierza suknię ślubną, postanowiły nie szczędzić jej szyderstw. Upokorzyły klientkę, ale wtedy zareagowała właścicielka salonu. To, co zrobiła, sprawiło, że wszystkim paniom opadły szczęki.

Kobiety użyły ostrych słów

Podczas wizyty w salonie sukien ślubnych mama i córka zauważyły, że pewna pulchna brunetka przymierza jeden z modeli. Wyglądała na szczęśliwą, choć krój nie tuszował jej krągłości. Widok najwyraźniej nie przypadł kobietom do gustu i skomentowały wygląd klientki. Jedna z nich miała powiedzieć, że "wieloryby nie mogą przecież brać ślubu". Druga była jeszcze bardzie dosadna i zapytała kto chciałby poślubić "taki tłuszcz". Przykre słowa usłyszała przyszła panna młoda, której uśmiech natychmiast zniknął z twarzy - po prostu się rozpłakała.

Szydercze kobiety nie mogły jednak długo cieszyć się swoją złośliwością. Całą sytuację widziała właścicielka sklepu, która postanowiła zainterweniować. Podeszła do matki prosząc obie pani o opuszczenie sklepu. Te powiedziały, że przyszły po odbiór opłaconej sukni i chciałyby ją odebrać. Wtedy szefowa dała im do podpisania dokument, które te bez czytania znaczyły swoimi parafkami. Nie miały pojęcia, co zrobiły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zemsta właścicielki była wyjątkowo okrutna

Okazało się, że właścicielka wręczyła im formularz rezygnacji z zakupu i prośbę o zwrot pieniędzy. Kobiety dostały wpłaconą kwotę, ale sukni musiały szukać od nowa. Były wściekłe, bowiem do ceremonii został już tylko miesiąc. Roztrzęsione opuściły salon, a podstępna szefowa zdradziła powód swojego zachowania. Nie kierowała nią litość, a zrozumienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Córka właścicielki sama cierpiała na nadwagę z powodu choroby. Od lat zmagała się z zaburzeniami hormonalnymi, które cały czas utrudniały jej utrzymanie prawidłowej masy ciała. Wielokrotnie widziała, jak jej dziecko jest poniżane czy wyśmiewane przez swoją tuszę, na którą nie miała wielkiego wpływu. Każdy myślał, że nie umie się powstrzymać od jedzenia, a ona tymczasem walczyła o swoje zdrowie.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Webiniusy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu