Lekarze mówią o prawdziwym cudzie. Właśnie poznaliśmy najstarszą mamę na świecie

Lekarze mówią o prawdziwym cudzie. Właśnie poznaliśmy najstarszą mamę na świecie Źródło: ipla.tv

Ta mama w kategorii wieku nie ma sobie równych. Kobieta stała się właśnie swoistą rekordzistą pod kątem wieku urodzenia swoich pociech. Narodziny to prawdziwy cud i dowód na postępujące rozwiązania medyczne, które pozwalają realizować marzenia o macierzyństwie.

"Mama" jest słowem, który w swoim kierunku Erramatti Mangayamma chciała usłyszeć przez całe lata. Kobieta od lat młodości chciała być rodzicem. Niestety, ale wrodzona wada nie pozwalała jej na zapłodnienie, więc musiała pocieszać się widokiem swoich sąsiadek posiadających potomstwo. Nieoczekiwanie, w dość zaawansowanym wieku, hinduska spełniła swoje wielkie marzenie dotyczące rodzicielstwa i stała się najstarszą mamą na świecie.

Świeżo upieczona mama o swoje dzieci starała się od pół wieku

Erramatti wraz ze swoim ukochanym mężem Rajo Rao, od kiedy tylko się poznali marzyli o większej rodzinie. Niestety, ale przed ponad 50 laty nie było metod, które pozwalałyby im zrealizować swoje plany. Kilka lat temu, Erramatti dowiedziała się, że jej ponad 50-letnia sąsiadka została mamą dzięki metodzie in-vitro. Zainspirowana kobieta powiedziała swojemu mężowi, że też chce tego spróbować. Mimo małych szans powodzenia wydarzył się istny cud.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

– Jesteśmy zaskoczeni jej siłą woli. Przeprowadziliśmy testy i okazało się, że zapłodnienie jest możliwe za pomocą in vitro – cytuje dyrektora kliniki "Daily Mail".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama nie może ukryć wzruszenia

Mimo że sama zainteresowana ma już 74 lata, a starość coraz bardziej daje się jej we znaki, to sama obiecuje, że postara się wychować swoje dzieci, jak najlepiej tylko potrafi i być przy nich do końca swoich dni. Erramatti cieszy się, że w końcu będzie mogła przekonać się o tym, jak to jest być rodzicem, wychowując wraz z mężem dwie córeczki.

– Nie jestem w stanie wyrazić słowami tego, jak się czuję. Te dzieci mnie dopełniają. Moje czekanie, trwające 60 lat, wreszcie dobiegło końca. Teraz już nikt mi nie powie, że jestem bezpłodna – powiedziała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: o2

Następny artykuł