Polska dziewczyna Jamesa Bonda skończyła 49 lat. Jej uroda zwala z nóg

Polska dziewczyna Jamesa Bonda skończyła 49 lat. Jej uroda zwala z nóg Źródło: Screenshot/ TVN

Mama równie pięknej Julii skończyła 49 lat. Aktorka znana z roli dziewczyny Jamesa Bonda nie wie, co to starzenie się. Jej blask i piękno onieśmielają niejednego.

Mama dorosłej już Julii, a zarazem była dziewczyna Bonda, 4 czerwca obchodziła swoje 49. urodziny. Polskiej aktorce, która od zawsze była kojarzona z klasą, pięknem, szykiem i świeżym powiewem wśród mediów, można tylko pozazdrościć.

Mama została uhonorowana kilkoma zdjęciami na Instagramie

Izabella Scorupco zbliżająca się do 50-tki brzmi jak absurd. Przecież tak niedawno można było ją oglądać w "Ogniem i mieczem" czy właśnie u boku Bonda. Patrząc na piękne lico aktorki nie można pozbyć się wrażenia, że 49 lat to tylko głupi żart. Gwiazda zdecydowanie nie wygląda, jak osoba w tym wieku.

Rolą sprytnej Rosjanki, Natalii Fiodorownej Simonowej, otworzyła sobie drzwi do Hollywood. Całkiem skutecznie, ponieważ od dawna mieszka w Los Angeles. 17. film o Bondzie "GoldenEye", który pojawił się 1995 roku, wywołał poruszenie i w Ameryce, i w Polsce.

Izabella, mając już ugruntowaną pozycję za oceanem, nie odrzucała propozycji zagrania w polskich filmach. Gdy 3 lata później odezwał się do niej Andrzej Wajda, by zagrała Helenę Kurcewiczównę, nie wahała się ani chwili. Każdy pamięta jej hipnotyzujące oczy i długi warkocz.

Julia Scorupco z okazji urodzin swojej mamy postanowiła złożyć jej życzenia za pośrednictwem Instagrama, dodatkowo wrzucając kilka zdjęć rodzicielki z wcześniejszych lat. 22-letnia Julia udostępniła ponad 28 tysiącom obserwatorów 3 fotki swojej mamy i jednocześnie sama pokazała, jak wyglądała będąc dzieckiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życzenia urodzinowe dla Izabelii Scorupco płyną z całego świata. Nie tylko z Polski, Ameryki, ale też ze Szwecji. Córce podziękowała publicznie jej mama, pisząc, że ją kocha i żartobliwie komentując: "Proszę, tylko nie mów nikomu, że nadal śpimy w tym samym łóżku...".

- Twoja mama to najpiękniejsza Polska aktorka. Gdyby urodziła się w USA byłaby sławna na cały świat . Zresztą w Ameryce nie ma takiej pięknej aktorki. Pozdrawiam - podsumowała jedna z polskich fanek urody Scorupco.

Fot. .instagram.com/juliascorupco

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu