Mama zaczęła nagle wyrzucać swoje dzieci przez okno. Powód jest powalający

Mama zaczęła nagle wyrzucać swoje dzieci przez okno. Powód jest powalający Źródło: youtube.com Flurudha News

Mama złapała swojego syna i wyrzuciła go przez okno, wkrótce na oczach sąsiadów z trzeciego piętra spadł również jego brat. Powód jej zachowania jest porażający, media przekazały niewiarygodne wiadomości ze wschodu.

Mama dwóch chłopców zareagowała błyskawicznie, kobieta na oczach sąsiadów wyrzuciła swoje dzieci przez okno. Do niewiarygodnych scen doszło rosyjskim mieście, w sieci pojawiło się porażające nagranie. Film mrozi krew w żyłach, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Mama obudziła się w mieszkaniu pełnym ognia i dymu

Kiedy 25-latka z Nowosybirska obudziła się w płonącym mieszkaniu, od razu zaczęła działaś. Kobieta próbowała wydostać się z lokalu tradycyjnym sposobem, jednak nie mogła przebić się przez ogarniające dom płomienie. Matka złapała więc swoich dwóch synów i wybiegła na balkon głośno wzywając pomocy. 

- Kiedy się obudziła, tylko jedno z dwójki jej dzieci było obok. Później znalazła drugie dziecko, przedzierając się przez kłęby dymu, wyszła z nimi na balkon. Później niewiele pamięta - przekazało "Daily Mail".

Mama wyrzuciła swoich synów przez okno

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaalarmowani sąsiedzi stanęli pod balkonem mieszkania i rozciągnęli koc. Kobieta złapała jednego z chłopców i zrzuciła go na dół, a jego upadek został zamortyzowany przez trzymających materiał sąsiadów. Tę samą czynność powtórzyła również z drugim dzieckiem, w ten sposób ratując im życie. 

- Oczywiście, to przerażające rzucić dzieci z trzeciego piętra, ale musiałam to zrobić. Nie wiem, skąd wzięłam odwagę - powiedziała 25-latka w rozmowie, którą zacytowało na swoich łamach "Daily Mail".

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Kobieta zdołała wydostać się z mieszkania również dzięki pomocy sąsiadów, którzy z balkonu wyżej podali jej linę. Nagranie z momentu, kiedy matka zrzuca swoich synów z trzeciego piętra, trafiło do sieci. Rosyjskie służby ratunkowe przekazały, że wcześniej z płonącego mieszkania wydostało się  troje innych dorosłych. Śledczy rozpoczęli dochodzenie w sprawie przyczyn pożaru, na razie nie są znane szczegóły zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News