Zwierzę urodziło się z piątą nogą. Najdziwniejsze jest jednak miejsce, z którego ona wyrasta

Zwierzę urodziło się z piątą nogą. Najdziwniejsze jest jednak miejsce, z którego ona wyrasta Źródło: Unsplash/Doruk Yemenici

Mama nie mogła uwierzyć, kiedy po raz pierwszy zobaczyła zwierzę o tak dziwnym wyglądzie. Parzystokopytny ssak miał pięć kończyn - w tym jedną, która wyrastała z bardzo dziwnego miejsca. Co ciekawe, piąta kończyna dodaje zwierzęciu niespotykanego uroku.

Mama była od pierwszej chwili przekonana, że to zwierzę musi zostać adoptowane przez rodzinę. Kobieta poprosiła męża, aby razem zaopiekowali się zwierzęciem, które było niechciane, bo miało pięć kończyn. Jedna z nich wystawała krowie z tak dziwnego miejsca, że aż ciężko w to uwierzyć.

Mama opublikowała te zdjęcia w sieci. Fani byli wprost zachwyceni

Urodzoną z pięcioma kończynami krowę małżeństwo wypatrzyło na targach zwierząt, gdzie chcieli zaopatrzyć swoje gospodarstwo w kilka nowych krów. Choć krowa z pięciorgiem kończyn wyglądała dość dziwacznie, to jednak kobieta zauważyła w niej spory potencjał i wprost zakochała się w niej.

Dzisiaj krowa, choć aż ciężko w to uwierzyć, fotografowana jest niczym modelka. Jej piąta kończyna, która wyrasta z głowy, w niezwykle piękny sposób opatula jej głowę, co wygląda tak, jakby krowa nosiła beret obity zewsząd futrem z lisa lub innego zwierzęcia. Jej piąta kończyna jest w środku pusta. Krowa nie odczuwa też poprzez nią żadnego dotyku. Kończyna po prostu zwisa z jej głowy, co czasami przeszkadza krowie, bo zasłania jej widok, ale krowa nauczyła się zarzucać kończyną niczym lew grzywą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krowa wkrótce najprawdopodobniej przejdzie zabieg amputacji kończyny, choć jej właściciele boją się, czy operacja ta nie jest zbyt ryzykowna. W końcu chirurg-weterynarz będzie musiał dokonać nacięcia w okolicach głowy. Niemniej lekarze zapewniają, że istnieje szansa na to, że zabieg zostanie przeprowadzony bez żadnych komplikacji i pocieszają właścicielkę, aby nie martwiła się na zapas.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Dzisiaj Elsie, bo tak nazwała krowę jej właścicielka, od czasu do czasu bierze udział w sesjach jako modelka, co dla wielu jest sporym zaskoczeniem. Tymczasem wystarczy spojrzeć choćby na to zdjęcie, aby przekonać się, że ma do tego predyspozycje.

Fot. Facebook/Elsie's Journey

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

Źródło: Metro

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu