Ukochany wyrzucił ją z domu z dziećmi. Kiedy zobaczycie, jaki dom wybudowała mama własnymi rękami, będziecie pod wrażeniem

Ukochany wyrzucił ją z domu z dziećmi. Kiedy zobaczycie, jaki dom wybudowała mama własnymi rękami, będziecie pod wrażeniem Źródło: Facebook/Charlotte Sapwell - In the house that Mum built

Mama została bez żadnego wsparcia, ale się nie poddała. Dla swoich dzieci zrobiła wszystko, co w jej mocy. Efekty jej pracy wprawiają w zdumienie. Zbudowała dom dla rodziny własnymi rękami, a jej tytaniczny wysiłek ocalił rodzinę przed bezdomnością.

Młoda mama została bohaterką dla swoich dzieci. Charlotte Sapwell nie mogła się spodziewać, że zostanie bez dachu nad głową. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i runęło z hukiem, ale to nie wystarczyło, żeby odebrać jej chęć do życia. Motywowana szczęściem swoich dzieci, wzięła do ręki młotek i gwoździe, a potem zabrała się do pracy.

Mąż wyrzucił ją z domu, mama zabrała się do pracy

Charlotte Sapwell została pozbawiona dachu nad głową w wieku 27 lat. Mąż wyrzucił ją i ich dwójkę dzieci na bruk. Niejeden załamał się już pod takim ciężarem, ale ona wiedziała, że to próba, którą musi przetrwać. Nie było jej stać na nowe lokum ani na pożyczkę z banku. Nie chciała zostawiać długów swoim dzieciom. 

Kobieta podjęła odważną decyzję i postanowiła sama zbudować dom swoich marzeń, w którym mogłaby w spokoju odchować dzieci. Miejsce budowy zapewnił jej dziadek. Miała 18 metrów kwadratowych, na których wzniosła nowy dom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sytuacja była krytyczna, pilnie potrzebowałem podjąć zdecydowane działania. Na działce mojego dziadka był jego stary dom i pomyślałam, że mogę zbudować własny obok niego - opowiada bohaterka. - Dziadek pracował przez całe życie jako cieśla, ma duże doświadczenie i chętnie się nim dzielił. Studiowałam proces budowy od i do, uczyłam się, jak pracować z materiałami budowlanymi. Zgodziliśmy się, że budowa domu będzie całkowicie moim zmartwieniem - mówi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Dzięki wsparciu ze strony doświadczonego cieśli, Charlotte udało się zbudować nowy dom w ciągu sześciu miesięcy. Jak na tak duże przedsięwzięcie, to zadziwiające tempo - chociaż przy takiej motywacji jest ono całkiem zrozumiałe.

Całość kosztowała Charlotte 13 000 dolarów - dużo mniej, niż kupno jakiegokolwiek domu w Stanach Zjednoczonych. 

- Naprawdę podobało mi się życie w małym domu. Szczerze mówiąc, nigdy nie chciałbym mieć dużego majątku. Moim następnym celem, po spłaceniu długu wobec dziadka, jest zbudowanie drugiego domu tego samego rodzaju - informuje Charlotte.

mama facebook.com/Charlotte Sapwell

mama facebook.com/Charlotte Sapwell

mama facebook.com/Charlotte Sapwell

mama facebook.com/Charlotte Sapwell

mama facebook.com/Charlotte Sapwell

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: webniusy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu