Mama zostawiła Anię (3l.) i Daniela (1 rok) na 9 dni. Dzieci z głodu jadły tapetę ze ścian i odchody, jedno zmarło

Mama zostawiła Anię (3l.) i Daniela (1 rok) na 9 dni. Dzieci z głodu jadły tapetę ze ścian i odchody, jedno zmarło Źródło: Вконтакте/Владиславы Подчапко

Mama opuściła swoje dzieci na 9 dni. Trzyletnia córka i roczny syn podczas nieobecności rodzicielki nie mieli co jeść. Historia kończy się tragicznie - jedno z dzieci umarło.

Mama dwójki dzieci - Władysława Trochimczuk, w 2016 zostawiła swoje pociechy i wyszła z domu. Trzyletnia Ania i roczny Daniel zostali zamknięci w pokoju, który rodzicielka zastawiła krzesłem. Rodzeństwo było zamknięte w pomieszczeniu, dopóki kobieta nie wróciła do domu - dziewięć dni później. 

23-latka, jak sama twierdzi, musiała wyjść z domu do swojego partnera. W jego mieszkaniu przebywało ich wspólne dziecko, którym również musiała się zająć. Tak więc Ania i Daniel poszli w odstawkę. Mama przewidziała, że powrót może jej dłużej zająć i zostawiła w mieszkaniu jedzenie dla swoich małych dzieci - czekoladę i chrupki kukurydziane. Niestety jedzenie szybko się skończyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama zostawiła dzieci na 9 dni

Pozostawione na pastwę losu dzieci nie miały możliwości ucieczki z pokoju. Próbowały, ale się im nie udało. O próbach wyjścia z pokoju świadczą zostawione przy drzwiach ślady. Gdy dzieci dopadł przerażający głód, zaczęły jeść to, co mogły. Tak silnie walczyły o przeżycie, że jadły swoje odchody, linoleum, gips i tynk ze ściany.

Mama w końcu wróciła do domu. Ania ledwo żyła, głównie dzięki wodzie, którą znalazła w wazonie z kwiatami, a Daniel niestety zmarł. Gdyby nie te kwiaty, pewnie dziewczynka podzieliłaby los młodszego braciszka. Ania po pobycie w szpitalu została oddana pod opiekę rodziny zastępczej.

Dzisiaj grzeje: 1. 15-latek wymyślił test na wykrycie nowotworu trzustki. Jego skuteczność to 100%, przełomowe odkrycie
2. Rozrywające serce sceny na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Żałobnicy odprawili poruszający rytuał

Trochimczuk trafiła do aresztu. Rozpoczęła się sprawa sądowa i zeznania oskarżonej. Mama wymyślała coraz to nowe historie o tym, jak np. jej teściowa miała się zająć dziećmi. Wszystko byłoby w porządku, gdyby dała jej chociaż klucze do mieszkania, tak się jednak nie stało. Dostała wyrok pozbawienia wolności na 8 lat. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: fakt

Następny artykuł