Mama zabójstwo syn
pikist.com CC0
Klaudia Bochenek - 5 Sierpnia 2020

Z zimną krwią zabiła swojego 2-letniego synka. Jej motyw odbiera wiarę w ludzi

Mama nie miała skrupułów, aby zabić bezbronne dziecko. 2-letni Wiktorek nie miał żadnych szans. W toku śledztwa wyszło na jaw, co mogło spowodować, że 37-latka zareagowała tak agresywnie. Wielu osobom nie mieści się to w głowie.

Mama 2-latka miała przerażający motyw, aby pozbawić życia nie tylko dziecko, ale i siebie. Sąd właśnie utrzymał w mocy poprzedni wyrok, kobieta trafi do więzienia.

2-latek konał na kolanach matki

37-letnia Brazylijka, Andrea P., z zimą krwią zamordowała własne dziecko. Odbył się już proces w tej sprawie, jednak należy przedstawić wszystkie wydarzenia od początku. Matka 2-letniego Wiktorka w 2018 roku wznieciła pożar - chciała zatrzeć ślady zbrodni i targnąć się na swoje życie, sama także miała ślady od noża. W domu znaleziono dziecko z ranami kłutymi na całym ciele.

Zdjęcie z łąkiNa łące zauważyli dziwne, ogromne twory. Gdy podeszli bliżej, zamarli, natychmiast zrobili zdjęciaCzytaj dalej

Kiedy ojciec dziecka odkrył, co zrobiła Andrea P., rozpaczliwie błagał o pomoc. Niestety, maluch trafił do pobliskiego szpitala już w stanie agonalnym i lekarze nie zdołali uratować jego życia. Jak wykazała sekcja zwłok, zmarł przez krwotok wewnętrzny, który był skutkiem ran zadanych nożem - odnotowano ich aż 8. Ułożenie poszczególnych dźgnięć wskazywało na to, że 37-letnia podczas zabójstwa trzymała dziecko na kolanach.

Mama Wiktorka miała przerażający motyw zabójstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fryzjer przyciął końcówkiPoszła do fryzjera przyciąć końcówki. Gdy zobaczyła, co jej zrobił, nogi się pod nią ugięłyCzytaj dalej

Związek Andrei P. oraz ojca Wiktorka miał być udany. Para poznała się w firmie, która działa także w dalekiej Brazylii. Zakochali się w sobie i wzięli ślub w Polsce. Postanowili zamieszkać wraz rodziną męża - z matką i siostrą. Niedługo po narodzinach Wiktorka doszło do spięć na linii Andrea-teściowa, poszło o wychowanie malucha. Matka męża nie zawahała się nawet powiadomić ośrodka interwencji kryzysowych o poczynaniach 37-latki. Zarzucała jej tak banalne rzeczy jak np. "nieprawidłowo" przygotowane posiłki podawane Wiktorkowi o stałych porach.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypadek autokaru w popularnym kurorcie. Nie żyje co najmniej 12 osób, kilkudziesięciu rannych
2.
Największa liczba zachorowań od początku epidemii. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

Andrea P. usłyszała, że źle traktuje nie tylko dziecko, ale też swojego męża. Motywem zabójstwa mogła być kłótnia z partnerem, która wywiązała się dzień przed. Matka 2-latka mogła mieć więc dość zarzutów teściowej, ale też zemścić się na mężu i odebrać mu najukochańszą osobę. Wyrok w tej sprawie zapadł w październiku 2019 roku. Andrea P. została nieprawomocnie skazana na 25 lat pozbawienia wolności. Kilka dni temu odbyła się kolejna rozprawa za zamkniętymi drzwiami, wyrok utrzymano w mocy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje ważny polski duchowny
  4. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  5. Uczestnik Top Model mimo strasznej choroby. Robi zawrotną karierę i może być przykładem dla innych

Bon turystycznyKażdy rodzic musi wiedzieć. Bon turystyczny ma poważne ograniczenia, mamy listęCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News